تالار گفتمان نبض فردا  

بازگشت   تالار گفتمان نبض فردا > موضوعات عمومی > ورزش > بدنسازی,کشتی کج,وزنه برداری

اطلاع رسانی

ارسال موضوع جدید  پاسخ
 
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-26-2010   #1
PaNjAreH
عضو ویژه
 
PaNjAreH آواتار ها
 

تاریخ عضویت: Apr 2010
نوشته ها: 1,707
تشکرهای ایشان: 368
703بار در361پست از ایشان تشكر شده است
Post اخبار کشتی

دور جديد تمرينات تيم ملي كشتي فرنگي از 10 تير آغاز مي‌شود
خبرگزاري فارس: تمرينات تيم ملي فرنگي روز گذشته (جمعه) به پايان رسيد تا بار ديگر كشتي‌گيران از روز 10 تير ماه زير نظر كادر فني اين تيم به تمرين بپردازند.


به گزارش خبرگزاري فارس، فرنگي‌كاران كه خود را براي شركت در مسابقات جهاني مسكو و بازي‌هاي آسيايي 2010 گوانگجو آماده مي‌كنند، تمرينات خود را روز گذشته به پايان رساندند تا بعد از چند روز استراحت‌، مجددا از روز 10 تير ماه اردوي بعدي خود را از سر بگيرند.

در پايان اردوي بعدي، اميد نوروزي در 60 كيلو، سعيد عبدولي و افشين بيابانگرد در 66 كيلو، مهدي محمدي و حميد ريحاني در 74 كيلو،‌ طالب نعمت پور، داوود عابدين زاده و داوود اخباري در 84 كيلو و برادران قرباني (بابك و محمد) در 96 و 120 كيلو به جام بين‌المللي باكو اعزام خواهند شد.
اين تيم مرداد ماه نيز تورنمنت بين‌المللي لهستان را پيش رو خواهد داشت.
هنوز ملي‌پوشان اعزامي به مسابقات جهاني معرفي نشده‌اند.
__________________* اقیانوس خالی . . .*
PaNjAreH آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
Sponsored Links
قدیمی 07-19-2010   #2
PaNjAreH
عضو ویژه
 
PaNjAreH آواتار ها
 

تاریخ عضویت: Apr 2010
نوشته ها: 1,707
تشکرهای ایشان: 368
703بار در361پست از ایشان تشكر شده است
پیش فرض

کشتی جایزه بزرگ - آذربایجان پنج نماینده ایران در آستانه کسب مدال برنز / شش کشتی‌گیر حذف شدند


در پایان دور مقدماتی مرحله نهایی رقابتهای کشتی آزاد جایزه بزرگ فیلا که از صبح امروز در شهر باکو آذربایجان آغاز شده است تنها پنج نماینده کشورمان به دیدار رده‌بندی راه یافتند. به گزارش خبرنگارمهر، مرحله مقدماتی رقابتهای کشتی آزاد جایزه بزرگ فیلا ظهر امروز جمعه در شهر باکو به پایان رسید و پنج نماینده کشورمان به دیدار رده بندی راه یافتند.
بر این اساس، در وزن 60 کیلوگرم عباس دباغی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 6 بریک مغلوب گئورگی بالیشویلی از گرجستان شد و با شکست این کشتی گیر گرجستانی در دیدار نیمه نهایی مقابل شاون بانچ از آمریکا دباغی از دور رقابتها کنار رفت.
درهمین وزن سعید احمدی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل جلال سلیمانوف از آذربایجان را در سه تایم با نتیجه 6 بر 9 شکست داد و در دور سوم نیز "شوگو مائدا" از ژاپن را با نتیجه 8 برصفر شکست داد اما در مرحله نیمه نهایی مقابل "واسیلی فدروشین" نایب قهرمان المپیک پکن از اوکراین با نتیجه 3 برصفر شکست خورد و به دیدار رده بندی راه یافت. احمدی در دیدار رده بندی امشب باید مقابل "کایبولا شالو" از آذربایجان قرار گیرد. "واسیلی فدروشین" از اوکراین و "شاون بانچ" از آمریکا فینالیست های این وزن هستند.
در وزن 66 کیلوگرم محسن آقاجانی در دور نخست مقابل "هایسلان گارسیا" از کانادا با نتیجه 4 بر یک شکست خورد و از دور رفت کنار رفت. در همین وزن محسن جهانبخشیان ابتدا "سمن رادولف" از اوکراین را در سه تایم با نتیجه 7بر 3 شکست داد. وی در دور دوم "هایسلان گارسیا" از کانادا را با نتیجه 2 برصفر شکست داد اما در دیدار نیمه نهایی مقابل "عزیزاف" از آذربایجان با نتیجه 4 برصفر شکست خورد و امشب برای کسب مدال برنز رودروی"گوگا کاچوا" از گرجستان قرار می گیرد. در این وزن "جبرئیل حسن اف" و "امین عزیزاف" از کشور میزبان فینالیست شدند.
براین اساس در وزن 74 کیلوگرم حسام مقدم پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل "الکساندر گوستیف" از روسیه در سه تایم با نتیجه 1 بر 5 شکست خورد و با حضور این کشتی گیر در دیدار فینال مقدم به گروه شانس مجدد رفت.
وی در این مرحله مقابل "شمس الواریف" کشتی گیرسرشناس آذربایجانی با نتیجه 3 برصفر شکست خورد و از دور رقابتها کنار رفت. در همین وزن ایمان محمدیان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل "اربیک فارنیف" از روسیه در سه تایم با نتیجه 5 بریک مغلوب شد و با شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی مقابل "ترنت پالسون" از آمریکا محمدیان از دور رقابتها کنار رفت. "گوستیف" از روسیه و "ترنت پالسون" از آمریکا فینالیستهای این وزن هستند.
محمد حسین زاده در وزن 84 کیلوگرم پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل "کیت گاوین" از آمریکا در سه تایم با نتیجه 9 بر 6 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر مقابل "شریف اف" از آذربایجان حسین زاده از دور رقابتها کنار رفت. در همین وزن اسماعیل نجاتیان نیز پس از استراحت در دور نخست در دور دوم "حاجی علی جان اف" از آذربایجان را با نتیجه 3 بر یک شکست داد.
وی در دور سوم نیز "پترو گانف" از بلغارستان را با نتیجه 5 بر 4 شکست داد اما در دیدار نیمه نهایی مقابل "جک هربرت" از آمریکا دارنده مدال نقره جهان با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد و به دیدار رده بندی راه یافت و امشب برای کسب مدال برنز با "گئورگی روبان" از روسیه روبرو می شود. در این وزن "نوروز تمرزاف" از آذربایجان و "جک هربرت" از آمریکا فینالیست شدند.
در وزن 96 کیلوگرم جعفر دلیری پس از استراحت در دورنخست در دور دوم با ضربه فنی مقابل "ختاگ گازیموف" کشتی گیر سرشناس آذربایجانی شکست خورد. اما با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال دلیری امشب برای کسب مدال برنز باید مقابل گئورگی گوگشیلیدزه کشتی گیر مطرح گرجستانی قرار گیرد. در این وزن "ختاگ گازیموف" و "جمال الدین ماگمومداف" از آذربایجان فینالیست شدند.
محمدرضا آذرشکیب در وزن 120 کیلوگرم در دور نخست، "داویت اوتیا شویلی" از گرجستان را در دو تایم با نتیجه 4 بر صفر شکست داد و در دور دوم نیز انتقام شکست در رقابتهای آسیایی هند را از "مرید موتالیموف" کشتی گیر قزاقستانی و دارنده مدال برنز المپیک گرفت و با نتایج یک بر یک و 3 بر صفر این حریف را شکست داد.
وی در دور سوم "جوس کابا" از اسپانیا را با نتیجه 7 بر صفر شکست داد اما در دیدار نیمه نهایی مقابل "تراول دلاگنف" از آمریکا با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد تا برای کسب مدال برنز امشب با علی عیسی اف کشتی گیر مطرح آذربایجانی روبرو می شود.
سیداحمد رسولی در همین وزن پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل "لس زیگمان" از آمریکا دردو تایم وبا نتیجه 8 بر 3 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر مقابل "فاتح چاکر اوغلو" کشتی گیر مطرح ترک رسولی از دور رقابتها کنار رفت. در این وزن "تراول دلاگنف" از آمریکا و فاتح چاکراوغلو از ترکیه فینالیست شدند.
تیم ایران در این رقابتها در وزن 55 کیلوگرم نماینده ای ندارد. در این وزن یاشاهیرو اینابه از ژاپن و نریمان اسرافیلوف از روسیه به دیدار نهایی راه یافتند.
مسابقات کشتی آزاد مرحله نهایی رقابتهای جایزه بزرگ فیلا از صبح امروز جمعه در شهر باکو آغاز شد و امشب نفرات برتر اوزان هفتگانه مشخص می شوند. به نفرات اول تا سوم اوزان مختلف این رقابتها به ترتیب 10، 5 و 3 هزار دلار جایزه نقدی اهداء می شود.
کشتی گیرانی از 17 کشور دنیا مطرح دنیا از جمله ایران، روسیه، اوکراین، آمریکا، بلغارستان، گرجستان، ترکیه، قزاقستان و ژاپن در این رقابتها حضور دارند.
فرنگی کاران کشورمان نیز روز یکشنبه 27 تیر ماه به مصاف حریفان خود می روند.
تیم های کشتی آزاد و فرنگی کشورمان که خود را برای حضور در رقابتهای جهانی مسکو در اواسط شهریورماه شرکت می کنند در این تورنمنت بین المللی حضور دارند.


__________________* اقیانوس خالی . . .*
PaNjAreH آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-19-2010   #3
PaNjAreH
عضو ویژه
 
PaNjAreH آواتار ها
 

تاریخ عضویت: Apr 2010
نوشته ها: 1,707
تشکرهای ایشان: 368
703بار در361پست از ایشان تشكر شده است
پیش فرض

مسابقات كشتي آزاد جايزه بزرگ باكو/
نتايج ديدارهاي فينال و حوادث مسابقات

رقابت‌هاي كشتي آزاد جايزه بزرگ باكو با حوادث مختلفي همراه بود.
به گزارش ايسنا، با اين كه هيچكدام از قهرمانان سال 2009 جهان در مسابقات كشتي آزاد جايزه بزرگ باكو حاضر نبودند اما در بيشتر وزن ها چهره هاي شاخصي كشتي گرفتند و بعضا حوادثي هم رقم خورد.
حوادث مهم اين رقابت‌ها و نتايج ديدارهاي فينال به شرح زير است:
60 كيلو: حادثه بزرگ حذف دلشاد منصوراف و دو شكست 4-1 مقابل شان بانچ آمريكايي و 3-1 برابر مالخاز كوردياني بود.
74 كيلو: شكست شمس الوارايف مقابل گوتسيف از روسيه در سه تايم، باخت 7-0 كريل ترزيف نفر سوم المپيك از بلغارستان برابر اشرف علي اف از آذربايجان ، پيروزي شاپيف قزاق مقابل آنوار گدويف ملي پوش روسيه در جام جهاني نتايج جالب توجه بودند.
84 كيلوگرم: شكست 7-0 شريف شريف اف آذربايجاني از نوروز تمرزاف ديگر كشتي گير آذربايجاني حكم بر ملي‌پوش شدن تمرزاف داد. همچنين سوسلان تي‌گيف نايب قهرمان وزن 74 كيلو المپيك از ازبكستان برابر جيك هربرت نايب قهرمان سال قبل جهان از آمريكا 10- 4 شكست خورد.
96كيلو: ختاگ گازيموف آذربايجاني آمادگي فوق العاده و تا حدي عجيبش تمامي افكار را به خود معطوف كرد. گازيموف كه نايب قهرمان سال گذشته جهان است، در نيمه نهايي برابر گئورگي گوگشليدزه دارنده مدال برنز سال قبل جهان از گرجستان به برتري 8-1 رسيد و در فينال ماگومداف آذربايجاني كه قهرمان جام علي اف بود را 9-2 مغلوب كرد. وي در دور اول هم جعفر دليري تنها نماينده ايران در اين وزن را ضربه كرده بود.
120 كيلو: برد 3-1محمدرضا آذرشكيب مقابل مريد موتاليموف قزاق، شكست 3-0 الكسي شيماروف از بلاروس مقابل بريانيدزه از گرجستان و برتري 6-1 ترول دلاگنف نفر سوم سال قبل جهان برابر علي عيسي يف از آذربايجان اتفاقات مهم سنگين وزن بودند.

نتايج ديدارهاي فينال نيز به شرح زير است:
55 كيلوگرم: شينيچي يوموتو(ژاپن) 3 - نريمان اسرافيلوف (روسيه) 2 (2-2 و 1-0)
60 كيلوگرم: واسيل فدروشين (اوكراين) 2 - شان بانچ (آمريكا) صفر (1-0 و 1-0)
66 كيلوگرم: جبرئيل حسن اف (آذربايجان) 7 - امين عزيزاف(آذربايجان) 1 ( 2-0 و 5-1)
74 كيلوگرم: الكساندر گوتسيف(روسيه)4 - تريويس پالسون(آمريكا) 2 (3-0، 0-2 و 1-0)
84 كيلوگرم: نوروز تمرزاف(آذربايجان) 2 - جيك هربرت (آمريكا) 1 (1-1 و 1-0)
96 كيلوگرم: ختاگ گازيموف(آذربايجان) 9 - جمال الدين ماگومداف(آذربايجان) 2 (6-2، 3-0)
120 كيلوگرم: فاتح چاكراوغلو(تركيه) 3 - ترول دلاگنف(آمريكا) صفر (2-0 و 1-0)
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - كشتي
__________________* اقیانوس خالی . . .*
PaNjAreH آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-19-2010   #4
PaNjAreH
عضو ویژه
 
PaNjAreH آواتار ها
 

تاریخ عضویت: Apr 2010
نوشته ها: 1,707
تشکرهای ایشان: 368
703بار در361پست از ایشان تشكر شده است
پیش فرض

نخستين تمرين فرنگي كاران جوان كشتي ايران در مجارستان برگزار شد

تهران - تيم كشتي فرنگي جوانان كشورمان صبح امروز نخستين جلسه تمريني خود را در شهر بوداپست مجارستان برگزار كرد. به گزارش روز يكشنبه ايرنا و به نقل از روابط عمومي فدراسيون كشتي، فرنگي كاران جوان كشورمان كه براي حضور در رقابتهاي جهاني كشتي راهي مجارستان شده اند، پس از استراحتي ‪ ۱۲‬ساعته در بوداپست،نخستين تمرين خود را ساعت ‪ ۱۰:۱۵‬صبح امروز در سالن تمرين مجموعه ورزشي آره نا انجام دادند.
در اين سالن ‪ ۶‬تشك پهن شده بود كه پيش از تيم ايران، فرنگي كاران ژاپني، دومين جلسه تمرين خود را انجام دادند. فرنگي كاران جوان تيم كشورمان در حالي نخستين تمرين خود را پشت سرگذاشتند كه كشتي گيران تيم كره جنوبي هم در همين سالن و همزمان با آنان تمرين كردند.
در ابتداي اين تمرين، فرنگي كاران به ميانداري محسن قاسمي به دويدن مشغول شده و سپس زيرنظر اسماعيل خرسندل مربي بدنساز خود به مدت ‪ ۳۰‬دقيقه حركات كششي را انجام دادند.
بعد از انجام اين مرحله از تمرين، نوبت به تمرين كشتي رسيد كه شامل زير كتف زدن، كار كردن روي دست ها، هول دادن و بر هم زدن تعادل حريف مي‌شد.
اين قسمت از تمرين هم ‪ ۲۰‬دقيقه طول كشيد و نوبت به سايه زدن سرعتي در خاك به مدت ‪ ۴‬دقيقه، اجراي فنون سرعتي در سرپا و خاك به مدت ‪ ۲‬دقيقه زير نظر ناصر نوربخش سرمربي و نادر مشروطه مربي تيم جوانان رسيد.
پس از پايان اين تمرين، ريكاوري و برگشت به حالت اوليه شامل دويدن نرم به مدت ‪ ۵‬دقيقه و كارهاي كششي به مدت ‪ ۵‬دقيقه زيرنظر مربيان و اسماعيل خرسندل انجام شد.
در برنامه تمرين فرنگي كاران ابتدا پارسا نظري با شهاب قوره جيلي و محسن قاسمي با علي ذكايي مهر تمرين كردند و سپس مصطفي خاقاني كشتي گير ‪۸۴‬ كيلويي هم به تناوب با ‪ ۴‬كشتي گير ديگر تمرين كرد.
در پايان تمرين نيز ناصر نوربخش ضمن اظهار رضايت از وضعيت روحي و جسماني كشتي گيران اعلام كرد: اين تمرين بيشتر براي تطبيق كشتي گيران با شرايط آب و هوايي انجام شد.
گفتني است ساعت ‪ ۷‬بعدازظهر امروز نيز پس از ملحق شدن ‪ ۳‬كشتي گير ديگر يعني علي اطرافچي، سامان عبدولي و كمال محمدعليزاده، دومين تمرين فرنگي كاران با حضور تمامي ملي پوشان اوزان هشتگانه در سالن تمرين مجموعه ورزشي آره نا بوداپست برگزار خواهد شد.
خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۲۷/۰۴/۸۹‬
__________________* اقیانوس خالی . . .*
PaNjAreH آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-19-2010   #5
PaNjAreH
عضو ویژه
 
PaNjAreH آواتار ها
 

تاریخ عضویت: Apr 2010
نوشته ها: 1,707
تشکرهای ایشان: 368
703بار در361پست از ایشان تشكر شده است
پیش فرض

‪ ۲۷‬كشتي گير در مرحله جديد تمرينات اردوي آمادگي تيم ملي كشتي فرنگي


تهران - مرحله جديد اردوي آمادگي تيم ملي كشتي فرنگي ايران، از فردا/ دوشنبه/ با حضور ‪ ۲۷‬كشتي گير در خانه كشتي در مجموعه ورزشي آزادي تهران آغاز مي‌شود. به گزارش ايرنا، اين مرحله از اردو تا روز ‪ ۸‬مرداد ماه ادامه مي‌يابد.
اسامي نفرات دعوت شده به اردو از اين قرار است:
‪ ۵۵‬كيلوگرم:
حميد سوريان از توابع تهران و محمد فقيري از تهران، محسن حاجي پور از مازندران و محمد حاتمي از خوزستان.
‪ ۶۰‬كيلوگرم:
اميد نوروزي از فارس، جاسم اميري از لرستان، امين سوري از خوزستان و ابوذر نورزاد از كرج.
‪ ۶۶‬كيلوگرم:
سعيد عبد ولي از خوزستان، افشين بيابانگرد از اردبيل و علي محمدي از تهران.
‪ ۷۴‬كيلوگرم:
فرشاد عليزاده از تهران، مهدي محمدي از كرج، ميلاد خسروي از لرستان، حميد ريحاني از فارس و هادي عليزاده پورنيا از قم.
‪ ۸۴‬كيلوگرم:
حبيب الله اخلاقي از خوزستان، طالب نعمت پور از لرستان، داوود عابدين زاده و داوود اخباري از تهران و سامان طهماسبي از كردستان.
‪ ۹۶‬كيلوگرم:
امير علي اكبري از تهران، محمدرضا اكبري از مازندران و بابك قرباني از كرمانشاه.
‪ ۱۲۰‬كيلوگرم:
محمد قرباني از كرمانشاه، امير قاسمي منجزي از خوزستان و بشير باباجان زاده از مازندران.
سرمربي: محمد بنا از تهران.
مربيان: جمشيد خيرآبادي از كردستان، ايرج اسفندياري فر از خوزستان، رسول جزيني از اصفهان و حميدرضا اسماعيل نژاد از مازندران.
ماساژور: جلال كمالي دوست آزاد از تهران.
خاطرنشان مي‌شود، مسابقه‌هاي كشتي آزاد، فرنگي و زنان قهرماني بزرگسالان جهان در سال ‪ ،۲۰۱۰‬طي روزهاي ‪ ۱۵‬تا ‪ ۲۱‬شهريور ماه در شهر مسكو پايتخت روسيه برگزار خواهد شد.
خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۲۷/۰۴/۸۹
__________________* اقیانوس خالی . . .*
PaNjAreH آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-19-2010   #6
PaNjAreH
عضو ویژه
 
PaNjAreH آواتار ها
 

تاریخ عضویت: Apr 2010
نوشته ها: 1,707
تشکرهای ایشان: 368
703بار در361پست از ایشان تشكر شده است
پیش فرض

‪ ۳‬مدال طلا و برنز براي كشتي فرنگي ايران در جمهوري آذربايجان

تهران - تيم منتخب كشتي فرنگي ايران در مسابقه‌هاي بين‌المللي كشتي جايزه بزرگ جام حيدر علي اف در جمهوري آذربايجان به ‪ ۲‬مدال طلا و يك برنز دست يافت. به گزارش ايرنا و به نقل از روابط عمومي فدراسيون كشتي، در وزن ‪۶۰‬ كيلوگرم، اميد نوروزي كه به ديدار رده بندي رسيده بود، براي كسب مدال برنز در يك كشتي نزديك مقابل فواد علي اف از جمهوري آذربايجان در سه وقت با نتيجه ‪ ۲‬بر يك شكست خورد و پنجم شد.
در اين وزن، حسن علي اف از جمهوري آذربايجان و يانكو دياكونو از روماني به ترتيب اول و دوم شدند.
در وزن ‪ ۶۶‬كيلوگرم، افشين بيابانگرد با شكست كشتي گير مجاري كه او را مغلوب كرده بود، برابر كشتي گير جمهوري آذربايجان، از دور رقابت‌ها حذف شد.
در اين وزن، ويتالي رحيم اف و رستم علي اف هر دو از جمهوري آذربايجان به ترتيب اول و دوم شدند.
در وزن ‪ ۷۴‬كيلوگرم، مهدي محمدي و حميد ريحاني دو نماينده تيم ايران با توجه به شكست منوچهر كويركليا از گرجستان مقابل پيتر باكسي از مجارستان، از دور رقابت‌ها حذف شدند.
در اين وزن، پيتر باكسي از مجارستان و گئورگئي تسريكيدزه از گرجستان اول و دوم شدند.
در وزن ‪ ۸۴‬كيلوگرم، داوود اخباري مقابل آلكسي ميشين كشتي گير نامدار روسيه در سه وقت با نتيجه ‪ ۲‬بر ‪ ۲‬شكست خورد و از دور رقابت‌ها كنار رفت.
در همين وزن، طالب نعمت پور در دور نخست و در سه وقت با نتيجه ‪ ۳‬بر يك زولتان فودور از مجارستان را شكست داد و داوود عابدين زاده نيز در دور نخست در دو وقت با نتيجه ‪ ۳‬بر صفر ديويد كورچاوا از گرجستان را شكست داد نعمت پور در دور دوم در سه وقت با نتيجه ‪ ۲‬بر يك عابدين زاده را شكست داد و در مرحله نيمه نهايي نيز آلكسي ميشين از روسيه را با نتيجه ‪ ۲‬بر صفر مغلوب كرد و در ديدار نهايي مقابل شالوا گادابادزه از جمهوري آذربايجان در سه وقت با نتيجه ‪ ۵‬بر ‪ ۲‬شكست داد و صاحب مدال طلا شد.
عابدين زاده نيز در اين وزن در گروه شانس مجدد با پيروزي ‪ ۲‬بر يك مقابل فودور از مجارستان به ديدار رده بندي راه يافت.
وي براي كسب مدال برنز، آلكسي ميشين از روسيه را در سه وقت با نتيجه ‪ ۳‬بر ‪ ۳‬شكست داد و به مدال برنز دست يافت.
در وزن ‪ ۹۶‬كيلوگرم نيز بابك قرباني براي حضور در ديدار فينال، احمد تاچيلديز از تركيه را در سه وقت با نتيجه ‪ ۵‬بر يك پشت سر گذاشت تا در ديدار فينال مقابل محمد ابوالفتاح از مصر قرار گيرد.
قرباني در ديدار فينال موفق شد، كشتي گير مصري را با نتيجه ‪ ۴‬بر ‪ ۳‬شكست دهد و دومين مدال طلاي تيم ايران را به ارمغان آورد.
در وزن ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم نيز محمد قرباني كه به ديدار نهايي راه يافته است، براي كسب مدال طلا بايستي با رضا كايالپ از تركيه كشتي بگيرد.
تيم منتخب كشتي فرنگي ايران در اين مسابقه‌ها در وزن ‪ ۵۵‬كيلوگرم، نماينده اي نداشت.
در اين وزن، پيتر مودوش از مجارستان به مقام قهرماني رسيد و كوهي هاسگاوا از ژاپن دوم شد.
رده بندي انفرادي وزن‌هاي هفتگانه اين رقابت‌ها از اين قرار است:
‪ ۵۵‬كيلوگرم:
‪ - ۱‬پيتر مودوش از مجارستان ‪ - ۲‬كوهي هاسگاوا از ژاپن ‪ - ۳‬جان بيك لي از كره جنوبي و آشيت كودي بيرگينوف از قزاقستان
/مشتركا/.
‪ ۶۰‬كيلوگرم:
‪ - ۱‬حسن علي اف از جمهوري آذربايجان ‪ - ۲‬يانكو دياكونو از روماني ‪- ۳‬ فواد علي اف از جمهوري آذربايجان و آندري استيگ برگ از نروژ/مشتركا/.
‪ ۶۶‬كيلوگرم:
‪ - ۱‬ويتالي رحيم اف از جمهوري آذربايجان ‪ - ۲‬رستم علي اف از جمهوري آذربايجان ‪ - ۳‬ميخائيل سيمينوف از بلاروس و دارهان باياهميتوف از قزاقستان /مشتركا/.
‪ ۷۴‬كيلوگرم:
‪ - ۱‬پيتر باكسي از مجارستان و گئورگئي تسريكيدزه از گرجستان
‪ - ۳‬الكساندر كي كي نوف از بلاروس و سموري مصطفي اف از جمهوري آذربايجان/ مشتركا/.
‪ ۸۴‬كيلوگرم:
‪ - ۱‬طالب نعمت پور از ايران ‪ - ۲‬شالوا گادابازده از جمهوري آذربايجان - ‪۳‬ داوود عابدين زاده از ايران و اولگ شوكالوف از روسيه
/مشتركا/.
‪ ۹۶‬كيلوگرم:

‪ - ۱‬بابك قرباني از ايران ‪ - ۲‬محمد ابوالفتاح از مصر ‪ - ۳‬ديميتري تيمچنكو از اوكراين و احمد تاچيلديز از تركيه/مشتركا/.
خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۲۷/۰۴/۸۹
__________________* اقیانوس خالی . . .*
PaNjAreH آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-19-2010   #7
PaNjAreH
عضو ویژه
 
PaNjAreH آواتار ها
 

تاریخ عضویت: Apr 2010
نوشته ها: 1,707
تشکرهای ایشان: 368
703بار در361پست از ایشان تشكر شده است
پیش فرض

آغاز مسابقات از فردا
4 فرنگي‌كار جوان ايران براي شركت در مسابقات جهاني امروز وزن‌كشي مي‌كنند
خبرگزاري فارس: فرنگي‌كاران اوزان 50، 60، 74 و 96 كيلوي ايران امروز وزن‌كشي مي‌كنند تا از فردا (سه‌شنبه) استارت كار خود در مسابقات جوانان جهان را بزنند.
به گزارش خبرگزاري فارس، بعدازظهر امروز (دوشنبه) فرنگي‌كاران اوزان 50، 60،‌ 74 و 96 كيلو وزن‌كشي مي‌كنند تا حريفان خود را بشناسند.
رقابت‌هاي كشتي فرنگي جوانان جهان از ساعت 13 فردا آغاز خواهد شد.
علي اطرافچي در 50 كيلو، علي ذكايي‌مهر در 60 كيلو، كمال محمدعليزاده در 74 كيلو و شهاب قوره‌جيلي در 96 كيلو نمايندگان 4 وزن اول ايران هستند كه فردا رودرروي حريفان‌شان قرار خواهند گرفت.
روز چهارشنبه نيز فرنگي‌كاران اوزان 55، 66، 84 و 120 كيلو مسابقات‌شان را آغاز مي‌كنند.
اين تيم سال گذشته به مقام نايب‌قهرماني جهان دست پيدا كرد.
تيم ملي آزاد جوانان كه همچنان در خانه كشتي تمرين مي‌كند، روز پنجشنبه هفته جاري تهران را به مقصد بوداپست ترك خواهد كرد تا از روز شنبه هفته آينده كار خود را در رقابت‌هاي جهاني آغاز كند.
__________________* اقیانوس خالی . . .*
PaNjAreH آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-19-2010   #8
PaNjAreH
عضو ویژه
 
PaNjAreH آواتار ها
 

تاریخ عضویت: Apr 2010
نوشته ها: 1,707
تشکرهای ایشان: 368
703بار در361پست از ایشان تشكر شده است
پیش فرض

با اتمام جام بين‌المللي آذربايجان
چند كشتي‌گير جديد به اردوي تيم ملي اضافه مي‌شوند
خبرگزاري فارس: با توجه به اتمام جام بين‌المللي باكو، با نظر كادر فني تيم ملي آزاد چند كشتي‌گير جديد به اردو اضافه خواهند شد.
به گزارش خبرگزاري فارس، دور جديد اردوي تيم ملي آزاد از روز گذشته در خانه كشتي آغاز شد.
15 كشتي‌گير به اين مرحله از تمرينات دعوت شده‌اند.
اين در حالي است كه تيم اعزامي به جام بين‌المللي باكو كه به 2 مدال برنز دست پيدا كرد، ظهر امروز به ايران بازمي‌گردد.
براين‌اساس كادر فني تيم ملي در مورد اينكه در آستانه برگزاري جام عبدالله موحد و امامعلي حبيبي و همچنين اعزام به تورنمنت بين‌المللي پيتلانسكي لهستان چه كشتي‌گيراني را به اين مرحله از تمرينات دعوت كند، تصميم‌گيري خواهد كرد.
شاگردان غلامرضا محمدي خود را براي شركت در مسابقات جهاني 2010 مسكو و بازي‌هاي آسيايي گوانگجو آماده مي‌كنند.
هم‌اكنون حسن رحيمي در 55 كيلو، مراد محمدي در 60 كيلو، مهدي تقوي در 66 كيلو، صادق گودرزي در 74 كيلو، احسان لشگري در 84 كيلو، رضا يزداني در 96 كيلو و فردين معصومي در 120 كيلو از بيشترين شانس براي عضويت در تيم ملي آزاد برخوردارند.
مسابقات جهاني شهريور ماه در مسكو برگزار مي‌شود كه تيم ايران در دوره قبلي آن به مقام سومي دست پيدا كرده است.
__________________* اقیانوس خالی . . .*
PaNjAreH آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-07-2010   #9
Mahdi71
عضو ویژه
 
Mahdi71 آواتار ها
 

تاریخ عضویت: Apr 2010
محل سکونت: فعلاً شیراز
نوشته ها: 2,913
تشکرهای ایشان: 483
1,241بار در726پست از ایشان تشكر شده است
Mahdi71 به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض

برای اهدا به کشتی گیران طلایی، هدایتی دو دستگاه 206 قرمز خرید!

مالک باشگاه استیل آذین طبق وعده ای که به کشتی گیران ملی پوش داده بود 2 دستگاه پژو 206 قرمز رنگ خریداری کرد تا به دو کشتی گیر طلایی تیم ملی کشتی فرنگی اهدا کند.
حسین هدایتی گفت : به خود بالیدیم که جوانان ایران زمین در روز اول مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان خوش درخشیدند و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را بر فراز مسکو به اهتزاز در آوردند. به همین دلیل بنا به قولی که در اردوی تیم ملی کشتی کشورمان قبل از سفر به مسکو به ملی پوشان داده بودم جوایز این قهرمانان را در فرودگاه به صورت نقدی به آنها اهدا خواهم کرد.
هدایتی، مالک باشگاه استیل آذین ادامه داد : پس از کسب مدال های سوریان و امیر علی اکبری، دو دستگاه پژو 206 قرمز رنگ خریداری کردم و برای این دو عزیز افتخارآفرین کنار گذاشته ام. تا روز آخر مسابقات هم امیدوارم تعداد این جوایز بیشتر و بیشتر شود تا به هنگام بازگشت این عزیزان در فرودگاه ذره ای از تلاش و کوشش این قهرمانان را جبران کنیم.

[نمایش لینک، فقط برای اعضای سایت امکان پذیر است. ]
Mahdi71 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
1, 10, 12, 120, 17, 2, 20, 200, 2009, 2010, 28, 3, 32, 4, 5, 55, 6, 60, 7, 74, 79, 8, 88, 89, 9, 93, =, b, com, gif, h, image, ir, media, فنون, فني, فنی, فوق, فينال, فارس, فدراسيون, فردا, قم, قهرمان, قهرماني, قهرمانان, قبل, قرار, قزاق, قسمت, كه, كره, كرج, كرد, كردند, كرده, كشتي, لهستان, مقابل, مقدماتی, ملي, منتخب, مهم, مهدي, مهر, موفق, مي‌شود, ميلاد, ماه, مازندران, مجموعه, مجدد, محمد, محمدي, محمدرضا, محسن, مختلف, مدال, مدت, مربي, مرحله, مرداد, مسابقات, مشخص, مشروطه, مشغول, مصر, مطرح, معرفي, معطوف, مغلوب, نفر, نفرات, نقل, نقدی, نقره, نماینده, چند, نهايي, نهایی, چهره, نوروز, نيمه, نيز, نیمه, نژاد, نادر, ناصر, نتیجه, نتایج, نخست, نخستين, ندارد, نرم, نزديك, نظر, هفتگانه, هم, همراه, همزمان, هند, ها،, هزار, هستند, وقت, ولي, ورزشي, وزن, وضعيت, يك, يكشنبه, يافت, يعني, یکشنبه, ژاپن, کنند, کنار, که, کانادا, کاران, کسب, کشورمان, کشتی, گوانگجو, گير, گیرد, گذاشت, گذشته, گرفت, گرفتند, گروه, گرجستانی, گزارش, ۱۰, ۸۹, پنج, پنجم, پور, پوش, پوشان, پيروزي, پيش, پايان, پايتخت, پایان, پارسا, پس, پشت, ], آماده, آمادگي, آمريكايي, آمریکا, آنان, آورد, آب, آذربايجان, آذربایجان, آره, آزاد, آزادي, آسیایی, آستانه, آغاز, اف, افشين, الله, المللی, المپيك, المپیک, الدین, العاده, اميد, امین, اما, امروز, امشب, انتقام, انجام, اند،, اول, اوليه, اوکراین, اين, ايران, ايران،, ايسنا،, ایمان, ایران, ایران،, ابتدا, اتفاقات, اجراي, احمد, احمدی, اخلاقي, اخبار, اخباري, ادامه, از, اسلامي, اسماعیل, اسپانیا, است, است،, اشرف, اصفهان, اعلام, بنا, به, بود, بين‌المللي, بيشتر, بین, بگيرند, با, باید, باخت, بار, بازي‌هاي, برنامه, برنز, برگ, برگزار, برگشت, براي, برای, برابر, برادران, برتر, برتري, برد, بزرگ, بعد, بعدي, تمامي, تمرين, تمرينات, تنها, تهران, توابع, توجه, تورنمنت, تيم, تير, تیر, تا, تایم, تركيه, ترک, ترکیه, ترتيب, تعادل, جلال, جلسه, جمله, جمهوري, جمشيد, جمعه, جنوبي, جهان, جهاني, جهانی, جوان, جوانان, جک, جالب, جام, جام جهاني, جايزه, جایزه, جبرئیل, جديد, جعفر, حكم, حوادث, حالت, حاجی, حادثه, حاضر, حذف, حريف, حریف, حسن, حسین, حضور, خواهند, خواهد, خود, خورد, خوزستان, خاك, خانه, خبرگزاري, خسروي, دلار, دنیا, دهد, دو, دوم, دومين, دويدن, دور, دوست, دوشنبه, ديگر, ديدار, ديدارهاي, دیدار, دانشجويان, داد, دادند, دارنده, داشت, در, دست, دعوت, رفت, رقم, رقابت‌هاي, رقابتهاي, رقابتهای, روند, روي, روابط, روحي, روز, روزهاي, روسيه, روسیه, راه, راهي, رده‌بندی, رسول, رسيد, رسید, رستم, رضا, زنان, زير, زاده, سنگين, سه, سوم, سال, سالن, سر, سرمربي, سعید, شكست, شمس, شهاب, شهر, شوند, شود, شکست, شان, شانس, شد, شدن, شدند, شده, شد،, شركت, شریف, شرکت, شرايط, شرح, شش, صفر, صاحب, صبح, ضربه, طلا, طول, علي, علی, عمومي, عیسی, عباس


کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 

(View-All تعداد کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند : 0
There are no names to display.
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است

انتخاب سریع یک انجمن


اکنون ساعت 05:52 برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.


Powered by vBulletin Version 3.8.9
.Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd

Free Persian Language By Persian Forum Ver 3.0
« ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد »
مسئولیت متون درج شده در این پایگاه اینترنتی، بر عهده ی نویسنده ی آن می باشد.