تالار گفتمان نبض فردا  

بازگشت   تالار گفتمان نبض فردا > انجمن نبض فردا > انتقادات و پیشنهادات

اطلاع رسانی

ارسال موضوع جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-12-2015   #91
KOROSH BOZORG
سرپرست تالار

KOROSH BOZORG آواتار ها

تشکرهای ایشان: 11,668
12,729بار در4,890پست از ایشان تشكر شده است
KOROSH BOZORG به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط I am piano نمایش پست ها
آپلود سنتر خرابه.
چیز جدیدی نیست طبق معموله
KOROSH BOZORG آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
Sponsored Links
قدیمی 08-31-2015   #92
ORGANOON.
عضو تازه وارد

تشکرهای ایشان: 8
1بار در 1 پست از ایشان تشكر شده است

سلام چرا هر پستی که من میدم پاک میکنید؟
ORGANOON. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
!, (, ), 1, 10, 11, 15, 16, 160, 2, 28, 3, 30, 38, 4, 40, 47, 48, 5, 50, 52, 6, 60, 62, 69, 7, 73, 8, 80, 82, 9, ;, admin, b, com, d, e, h, nabzefarda, show, فقط, فکر, قوانین, قسمت, لطف, لطفا, من, منو, مورد, می, میخوام, میشه, متن, مجموعه, محمد, محسن, مدیریت, مدیران, مراجعه, مرتب, مشکلات, مطالب, نمایش, نوشته, چیه؟, نام, نامه, ناراحت, نبض, نبض فردا, نداره, نداشتیم, چرا, نشوند, چطور, نظرات, هم, همون, همین, همزمان, ها, های, هست, و, ویژه, واقعا, واسه, وب, وب سایت, وسط, یه, یک, یکم, یا, کنم, کنی, کنید, کنار, که, کوره, کارت, کارت شارژ, کجا, کردن, گفتگو, گذاشت, گروه, گریه, گزینه, پیدا, پیش, پیشنهاد, پاسخ, پس, ], ،, آقا, آزاد, الان, امام, انتخاب, انتظار, انجمن, انجام, اون, این, ایرانی, اگه, اجازه, ارائه, ارسال, از, اسم, اطلاع, اعلام, اعمال, بنام, به, بیشتر, با, بالا, باید, باشه, بخاطر, بخش, بذارید, برنامه, برای, براتون, برطرف, تو, تومنی, تا, تالار, تایپ, تاپیک, تبلیغات, تر, تشکر, تعداد, جناب, جهت, جان, جایی, حق, حقوق, حذف, خوب, خودم, خسته, خصوصی, دوستان, دینی, دانش, داده, دارم, در, درخواست, درست, رو, زمان, زیر, زحمت, سلام, سوال, سید, سایت, شه, شکلک, شارژ, شد, شروع, ظاهر, ع, علم, علم و دانش, علامت, عکس, عزیز

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

(View-All تعداد کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند : 103
(-_-)-(-_-), * Zeus *, *samira*, *y@lda*, .:SAYED:., 2012mohadese, @Eblis, Admin, adriana13, AGHA FARIBORZ, Ali, alikastely, Al_Günəş, Amini, Aminy68, ANCIENT, ASHIL, Atash, Ayl@r, ™Sp|R|T, b..., Commando, d@rya, dajes, danger2, Elizabet, Faryaad, felfel, Fertax, gandom, ghrr234, h.a, H4maN, Hanieh, hastiiii72, helboy_ali7, hellboy, hp722, I am piano, iloveyou, iman_tara_125, ιllι ғ α я п α z ιllι, Katrin, katrin13, Kiarash, kordavar, KOROSH BOZORG, LaNTeRn, m@ryam, Mahdi71, metanom, Mino, Mirgholami, mohamad69, mohsen b, NaFaS, NARSIS*, nobody, Notrika, old_y@s, organoon, ORGANOON., OURANUS, P@nisa, P@RIA, Pariya, parvaneh92, pejareh, pink panther, qahremane perese sine, Rahgozar, RaZoR*, RoobinaA, S@m!ra, Saeed_258, Sahar, sara, sara.222, sara13, SATAN, selia, shaghayegh76, sogand, soheil star, sohr@b, sokoot_shab, sorrow's architect 2, susa, tak dokhtar, tak pesar, trOneT, Vanoshe, venus65, venusian, Violet, y@lda, yamurlu gejeler, YARAN, zahra12, zahra63, zelzeleh, ~ sOuDi ‍~, ~ֆαƦα~
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش