تالار گفتمان نبض فردا  

بازگشت   تالار گفتمان نبض فردا > انجمن نبض فردا > انتقادات و پیشنهادات

اطلاع رسانی

ارسال موضوع جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-06-2011   #21
YARAN
عضو ویژه

تشکرهای ایشان: 1,520
1,627بار در974پست از ایشان تشكر شده است

سلام. میخواستم بدونم غیر از تالارهای تخصصی چه تالاری نیاز به فعالیت داره؟ اگه نیازه در حد توان کاری انجام بدم
YARAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این6کاربر از YARAN بخاطر پست مفیدشان تشکر کرده اند
Sponsored Links
قدیمی 03-06-2011   #22
.:SAYED:.
عضو ویژه

.:SAYED:. آواتار ها

تشکرهای ایشان: 9,101
8,346بار در3,045پست از ایشان تشكر شده است
.:SAYED:. به Yahoo ارسال پیام فرستادن پیام با Skype به .:SAYED:.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rahavard نمایش پست ها
سلام. میخواستم بدونم غیر از تالارهای تخصصی چه تالاری نیاز به فعالیت داره؟ اگه نیازه در حد توان کاری انجام بدم
سلام دوست عزیز،
ضمن تشکر از بابت شرکت کردن تو این طرح،لازمه که بگم برنامه ها تو تالار بخصوصی که به همین خاطر زده شده و از دید عموم مخفی هست که فقط بچه های عضو تیم میتونن ببین ارائه داده میشه و حوزه کاری بچه ها اونجا مشخص میشه،
همینطور تالارهای غیر تخصصی هم نیاز به یک کاربر مجرب داره که بتونه اونجا رو اداره کنه/اگه شما مایلید به جمع ما بپیوندید،بنده در خدمتم

[نمایش لینک، فقط برای اعضای سایت امکان پذیر است. ]
.:SAYED:. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این5کاربر از .:SAYED:. بخاطر پست مفیدشان تشکر کرده اند
قدیمی 03-09-2011   #23
YARAN
عضو ویژه

تشکرهای ایشان: 1,520
1,627بار در974پست از ایشان تشكر شده است

سلام ممنون باشه منم توی دسته چهارم تا ببینیم خدا چی میخواد. فقط آخر سالیه خودتون که بهتر میدونید دیگه....
YARAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این4کاربر از YARAN بخاطر پست مفیدشان تشکر کرده اند
قدیمی 03-09-2011   #24
Rayan
عضو تازه وارد

Rayan آواتار ها

تشکرهای ایشان: 45
136بار در48پست از ایشان تشكر شده است
Rayan به Yahoo ارسال پیام

درود؛

نقل قول:
ایجاد کردن تاپیک
با تبریک این مساله که این فروم قصد با برنامه حرکت کردن رو داره، فقط دو نکته رو عرض میکنم.

1 - تاییکهای خود ساخته ی هر فروم نقاط قوتش هستند. تاپیکای خود ساخته، یعنی بحثهایی که در همون تالار بوجود اومده و کپی شده نیست، مثلا آقای x تاپیکی در مورد فلان گوشی جدید یا فلان کتاب میزنه و از اطلاعاتش میگه، یا سوالی رو مطرح میکنه. به بیان واضحتر تاپیکها/بحثهایی که مولف شون خود کاربرها هستند، ارزش زیادی به فروم میبخشند.

2 - مسلما در کنار ایجاد تاپیک، حضور در بحثها و تاپیکها مساله ی مهمی هست. شاید حتی هم اندازه ی ارسال تاپیک. بنابراین کاش صرفا به موضوع ارسال تاپیک بسنده نمیشد و جهت پویایی و انجام بحث در تاپیکها هم تمهیداتی صورت میگرفت.

موفق باشید جمیعا.
این13کاربر از Rayan بخاطر پست مفیدشان تشکر کرده اند
قدیمی 03-26-2011   #25
tak pesar
عضو تالار

محل سکونت: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
تشکرهای ایشان: 445
918بار در594پست از ایشان تشكر شده است
tak pesar به Yahoo ارسال پیام

بنده هم گروه 1 رو انتخاب میکنم

به امید پیشرفت این انجمن با کمک همه
tak pesar آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این7کاربر از tak pesar بخاطر پست مفیدشان تشکر کرده اند
قدیمی 04-07-2011   #26
tak dokhtar
عضو تالار

تشکرهای ایشان: 181
753بار در416پست از ایشان تشكر شده است

سلام
من خیلی دلم میخواد 1رو انتخاب کنم اما
چون کلاسامون باز شروع شده میترسم از پس اش برنیام
وشرمنده بشم .
پس ترجیحا 2رو انتخاب میکنم .
tak dokhtar آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این8کاربر از tak dokhtar بخاطر پست مفیدشان تشکر کرده اند
قدیمی 04-07-2011   #27
RoobinaA
عضو ویژه

RoobinaA آواتار ها

تشکرهای ایشان: 597
1,329بار در580پست از ایشان تشكر شده است
RoobinaA به AIM ارسال پیام RoobinaA به Yahoo ارسال پیام فرستادن پیام با Skype به RoobinaA

من گروه 4 رو انتخاب میکنم
قدیمی 04-10-2011   #28
AGHA FARIBORZ
عضو تازه وارد

AGHA FARIBORZ آواتار ها

تشکرهای ایشان: 180
67بار در42پست از ایشان تشكر شده است
من 4رو انتخاب ميكنم متاسفم دوستا وقت امتحاناست
قدیمی 04-19-2011   #29
Atash
عضو ویژه

تشکرهای ایشان: 13,160
35,343بار در13,563پست از ایشان تشكر شده است

صندوق مدال ها

با عرض سلام و آرزوی پیشرفت و موفقییت روز افزون برای شما
منم سعی میکنم جزء گروه 3 باشم و اگه وقت کم آوردم یا معذورات داشتم حد اقل بتونم گروه 4 رو همراهی کنم
خوشحال میشم
Atash آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این5کاربر از Atash بخاطر پست مفیدشان تشکر کرده اند
قدیمی 07-10-2011   #30
Fertax
عضو ویژه

تشکرهای ایشان: 937
728بار در422پست از ایشان تشكر شده است

سلام منم گروه 3 رو انتخاب ميكنم اما شايد بعضي روز ها در گروه 4 فعاليت كنم

برچسب ها
!, #, %, 000, 1, 1%, 10, 10%, 100, 14, 18, 2, 20, 21, 25, 26, 28, 281, 288, 29, 3, 36, 38, 4, 40, 42, 47, 5, 50, 52, 6, 62, 69, 7, 71, 8, 82, 87, 88, 9, ;, a, b, ce, com, d, e, gif, h, k, nabzefarda, sara, فقط, فوق, فواید, فروم, فردا, فردایی, فرض, فعالیت, قابل, قبل, قرار, قصد, لطفا, مفصل, من, منم, مهم, مواقع, مورد, موضوع, می, میان, میاره, میتونم, میتونه, میتونی, میخوام, میخواد, میدونم, میشه, ما, مال, ماست, مثال, مجرب, مخفی, مخصوص, مدت, مسئله, مساله, مشاهده, مشخص, مطمئن, مطرح, نفر, نقاط, چقدر, چند, چندان, چه, چهارم, چون, چی, نیمه, نیاز, نیستند, نکته, نگو, نام, نبض, نبض فردا, نتایج, نحوه, نحوه فعالیت, نداره, نداریم, نداشته, نشد, نشده, نظم, نظر, نظرتون, هم, همه, همون, همین, همیشه, همراهی, هیچ, ها, های, هدفمند, هدفمندی, هر, هست, هستند, هستیم, و, وقت, ویژه, واقعا, واسه, ی, یک, یکی, یا, یعنی, کم, کمک, کن, کنم, کنند, کنه, کنی, کنیم, کنید, کنار, که, کپی, کاری, کاربر, کاربران, کتاب, کدام, کردم, کردن, کرده, کسانی, گونه, گوشی, گرفته, گروه, پیدا, پیش, پیشرفت, پا, پای, پایه, پس, پست, پستهای, ], _, آقای, آمادگی, آن, آب, آخر, آزاد, البته, اما, امروز, انتخاب, انجمن, انجام, اندازه, اول, این, اینکه, ایکس, ایجاد, اگه, اگر, ابتدا, اداره, ارائه, ارزش, ارسال, از, است, استفاده, اش, اعلام, بقیه, بچه, بنام, بندی, به, بهتر, بینید, بیا, بیان, بیایید, بیشتر, بیشتری, بگم, بگو, با, بالا, بالای, باید, باز, باشم, باشند, باشه, باشید, ببین, ببینیم, بحث, بدم, بده, برنامه, برنامه ریزی, برای, بعدی, بعضی, تند, تنظیم, تهیه, توان, توانایی, توانست, توجه, توسط, تیم, تک, تا, تالار, تایی, تاپیک, تاپیکها, تازه, تحولی, تخصصی, تر, تشکیل, تشکر, ثبت, جمع, جهت, جا, جامه, جان, جدی, جدید, جزء, حوزه, حال, حالا, حتی, حد, حرکت, حضور, خوب, خود, خودم, خودت, خودتون, خودش, خیلی, خیالی, خاصی, خاطر, خدا, خداوند, دقیق, دقت, دلم, دلیل, دنبال, دو, دور, دوست, دوستان, دیگه, دید, دیدم, دیدید, داوطلب, دادم, دادن, داده, دارند, داره, دارید, داشتم, داشته, در, دست, دسته, رو, روند, روز, روزانه, ریزی, را, راحت, زمان, زودتر, زیاد, زیادی, زیر, زده, سلام, سید, سایت, ساخته, سازی, ست, سر, سریع, شفاف, شما, شاید, شده, شروع, شعار, صورت, طور, طبق, طرح, علی, عمل, عاشقان, عرض, عزیز, عزیزی, عضو, غیر

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

(View-All تعداد کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند : 181
* Zeus *, **gol yas**, *samira*, *setare*, .:SAYED:., .AmirHossein., .PARNAZ., 200004, @Eblis, Admin, adriana13, Afof, aftab2710, AGHA FARIBORZ, AghaFariborz, Ali, AmirHP, ANCIENT, Antirium, arak, AREZOO*, ARSHAM, ASHIL, Atash, Ayl@r, ™Sp|R|T, bache kord, Bad Boy2, Bahar1991, baranjoon, Biker Boy, Bita2, Black Rose, boromir, C.Morgh, chelsea FC, cm punk, dajes, dddddddddd, dokhtare barfi, donyaa, 𝒮𝒜𝑅𝒜𝐻, ebi, EElham, ELiiii, elmundo.m, ELN@Z, Fanoos 941, fardin75, Faryaad, Faryas, felfel, Fertax, gandom, Gh@sedak, h o d a, h.a, Hanieh, Harry Potter, hastiiii72, helboy_ali7, Hesam, hiSs, hp722, icon, iman_tara_125, isaac, javhd, jina, katayon, Khanoomy, Kiarash, kordavar, lok khosh shans, m.n, m@ryam, Mah Khorshid, Mahdi71, MaRyAm Is DeAd, masoumeh., melisa78, metanom, MiLaNiStA, Mino, Mirgholami, Mohajer, mohamad69, mohammad h, mohammadrezaali, mohsen b, mohsen67, mohtasham, n.one, nane pari, NARSIS*, Neutron, Notrika, o n e, old_y@s, organoon, OURANUS, P@nisa, P@RIA, PaNjAreH, Pariya, PATRIN, pejareh, pink panther, ppppp, pranses, prison, qahremane perese sine, Rahgozar, ramin21, Rayan, RaZoR*, reza 27, REZA JOON, ReZa+18, RoobinaA, Roya, s@eed, s@mira, SaeeD ToHi, Saeed_258, saeed_naz, SaGhi, Sahar, sahar1996, sahele gham, Sam, sana..., sara, sara13, sara69, sarnaz, SATAN, selia, sepidehadidas, SePtA, Set@re, shaer, SheYda, shilda, sina*, SnOw DrOp, sogand, soheil star, sohr@b, sokoot_shab, somic, tak dokhtar, tak pesar, Tak Self, tamana, tanhaytanha, tapesh, taqwa, tarkan, titans, tnhay tnha, Tohid, Vanoshe, varesh1064, venus, venus65, victory, Violet, voroojak, webspider, x boy, y@lda, y@s, yalda25, YARAN, yasna, z@hra124, zahra12, zahra63, Zaytoon, ~ sOuDi ‍~
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش