تالار گفتمان نبض فردا  

بازگشت   تالار گفتمان نبض فردا > کامپیوتر و اینترنت > بازی های کامپیوتری > بازی های Online و تحت شبکه

اطلاع رسانی

ارسال موضوع جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-18-2012   #1
Protoss
عضو تازه وارد

تشکرهای ایشان: 0
0بار در0پست از ایشان تشكر شده است
پیش فرض مصاحبه با هیراد شهبازی با سایته سایبرگ روز 28 آذر 1391

علی شهبازی (هیراد) یکی از پلیر های بازیهای استارکرفت 2_ وارکرفت 3 هستش که توسط شرکته بلیزارد اینترتینمنت ساخته شده.
این پلیر جوان که تنها 17 سال داره و توی تهران هم زندگی میکنه از 8 سالگی به بازیه استارکرفت 1 روی آورد و بازی کرد و در سنه 12 سالگه به سراغه بازیه وارکرفت 3 رفت. امروزه بازیه استارکرفت 2 رو خیلی علاقه داره و بازی میکنه. لیگ های این بازیکن در این سیزن عبارتند از:
1vs1 : Gold
2vs2 : Diamond
3vs3 : plantinium
4vs4 : plantinium

لازم به دکر است که این بازیکن اولین شخصی توی ایران هستش که تونسته portrait پروتوس 500 تا رو باز کنه و تا چند وقت دیگه هم 750 تا رو باز میکنه. به گفته خودش این بازیرو به صورت 2 یا 3 جلسه پیشه استاده بزرگ بازیهای کامپیوتری ایران یعنی آقا شهریار شاکی یاد گرفته و الآن خودش بازی میکنه و تا 2 ماه پیش هم کاپیتانه جوانانه ایران بودش که برای دلایلی که خودش تصمیم گرفته که نگه, کاپیتانیرو رها کرده.
این از بیوگرافی این بازیکن و حالا میریم سراغه مصاحبه با خودش:

سایبرگ: خب خودتونو کامل معرفی کنین.
هیراد: با سلام خدمته تمامه کاکرکنان زحمت کش تیم بزرگ سایبرگ و تمامه پلیر هایی که به گیم ها علاقه زیادی دارن.من علی شهبازی هستم 1 ساله از تهران.

سایبرگ: از توانایی هات برامون بگو و از افتخاراتت.
هیراد: خب من همونطور که احتمالا میدونین بازیکنه نژاده پروتوس (Protoss) هستم و 90 درصد با این تیم بازی میکنم ولی بعضی اوقات هم شده که نژاده ترن (Terran) رو بردارم. از همون اولی که استارکرفت 1 بازی میکردم به نژاده توس علاقه زیادی داشتم و بازی میکردم و الآن هم توی استارکرفت 2 با این نژاد بازی میکنم. 2 ماه پیش از کاپیتانیم توی شهر تهران انصراف دادم بخاطره مشکل هایی که برام به وجود اومد و فعلا هم تصمیم ندارم که برگردم تا ببینیم خدا چی میخواد.

سایبرگ: نمیشه علتشو بگی که چرا از این سمت کناره گیری کردی؟
هیراد: اگه اجازه بدین نگم چون نمیخوام کسی بدونه و اگه بشه میخوام پیشه خودم مثله یه راز نگهش دارم (خنده)

سایبرگ: روزی چند ساعت تمرین داشتین؟
هیراد: من تو تابسون حداقل 2 ساعت بازی میکردم و 1 یا 2 ار هم شد که به 11 ساعت در روز هم رسید ولی خب الان توی ایامه مدرسه ها بازی نمیکنم آنچنان.

سایبرگ: بیشتر چه مدی بازی میکنین و چرا؟
هیراد: بیشتر مده 3به3 بازی میکنم و سیزن قبل هم رنکم Diamond بود ولی الان بخاطره اینکه کمتر بازی میکنم رنکم افت کرده و Plantinium هستم.

سایبرگ: چرا مده 3به3؟
هیراد: راستش من خیلی وقها با پسرخالم این بازی رو انجام میدم که جفتمون مده 3به3 رو ترجیح میدیم.چون از همه مد ها بهتره و خیلی میشه تز داد جلوی دشمن.

سایبرگ: کلا به خاطر دارین چند تا بازی کردین تا حالا؟
هیراد: راستش درست نه ولی آخرین باری که نگاه کردم 2500 بود اگر اشتباه نکنم.

سایبرگ: قدیمیترین دوستتون توی استارکرفت 2؟
هیراد : از همه قدیمیتر آقای سجاد موحدی هستش که از همینجا بهش سلام میکنم و امیدوارم که حالش خوب باشه.از طریقه آقا سجاد طرزه خریده استارکرفت رو یاد گرفتم و تونستم بخرم.

سایبرگ: استادتون توی بازیها؟
هیراد: من از همینجا از دو تا از استادام تشکر میکنم.اولیش آقای شهریار شاکی دوسته خوبم که استاده بازیهای وارکرفت 3 و استارکرفت هستش و آقای علی گلستان که بعد از شهریار شاکی بهترین بازیکنه استارکرفته.

سایبرگ: تا حالا استارکرفت رو یاد هم دادین؟
هیراد: بله.تا حالا به 6 یا 7 نفر یاد دادم.

سایبرگ: تا حالا شده خیلی عصبانی بشین از دسته دوستاتون توی استارکرفت؟
هیراد: لبه تا دلتون بخواد.

سایبرگ:این بازی تونسته تاثیری هم توی زندگیتون بزاره؟
هیراد: راستش بی تاثیر هم نبوده مخصوصا توی طرزه فکر کردن و تصمیم گرفتن خیلی کمکم کرده.

سایبرگ: خیلی ممنونم از شما که وقتتون رو در اختیاره ما گذاشتین و امیدواریم که به زودی دوباره در سمته کاپیتانی ببینیمتون.
هیراد : خیلی ممنونم و منم از شما تشکر میکنم که منو این هفته برای مصاحبتون برای سایتتون انتخاب کردین و من هم امیدواررم دوباره زمانه برسه که دوباره به سمته کاپیتانی برسم.(البته اگه مشکل های پیش اومده حل بشن)

سایبرگ: حرفه آخر؟
هیراد : از تمامه کسانی که به من برای رسیدن به این درجه از استارکرفت کمک کردن تشکر میکنم که بخوام اسم ببرم خیلی زیادن ولی خب اسمه چند تاشون رو میگم: آقای شهریار شاکی_ آقای علی گلستان _ پسرخالم آقا علیرضا طیبی _ آقای امین ترک _ آقای اشکان فرحزاد و ... که اگه بخوام اسماشونو ببرم تا فردا صبح باید اسماشونو ببرم.
چند تا از دوستای خوبم : آرش نمازی _ سپهر اشرفی _ ایلیا رحمتی _ ایمان عزیزی _ علیرضا عباسی _ علی ایزدنیا _ دانیال درزن _ کانیاب تیزرو و ... که این ها هم اگه بخوام بگم تا فردا صبح باید براتون بگم.

سایبرگ: باز هم خیلی ممنونم از پذیرفتنه دعوتمون و گذاشتنه وقتتون برای این مصاحبه به امیده دیدار.
هیراد : خواهش میکنم.
Protoss آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
Sponsored Links
پاسخ

برچسب ها
1391, 2, 28, مصاحبه, هی, هیراد, کرفت, گفتوگو, آذر, اینترتینمت, استا, استار, استارکرفت, بلیزار, با, بالهای آزادی, روز, سایبرگ, سایته, شهبا, شهبازی, علی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

(View-All تعداد کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند : 2
ASHIL, Protoss
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش