تالار گفتمان نبض فردا  

بازگشت   تالار گفتمان نبض فردا > انجمن نبض فردا > انتقادات و پیشنهادات > چگونه مدیر شوم؟

اطلاع رسانی

ارسال موضوع جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-18-2014   #631
OURANUS
سرپرست تالار

OURANUS آواتار ها

تشکرهای ایشان: 15,582
22,268بار در7,242پست از ایشان تشكر شده است

صندوق مدال ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط radesh_5 نمایش پست ها
اقا من درخواسيت ميدم براي تالار تلفن همراه ... ممنونم .......

ميدونما .... ك ... ولش ...........
نقل قول:
نوشته اصلی توسط tina74 نمایش پست ها
شرمنده من روانشناسي روميخوام فعاليتمم شروع كردم به جاي سينما شرمنده
نقل قول:
نوشته اصلی توسط dajes نمایش پست ها
سلام.

بنده درخواست مدیریت تالار ...ایرانشناسی...رو دارم

شکر
نقل قول:
نوشته اصلی توسط eliiii نمایش پست ها
مدیریت فیلم وسینما....ازامرو جمعه ساعت9:29دقیقه شروع کردم ب زدن پست
نقل قول:
نوشته اصلی توسط hp722 نمایش پست ها
خسته نباشید دوستان.یبار قبلا عرض کردم که مدیریت دوباره ی تالار نرم افزار بهم برگردونده بشه که گفته شد بررسی میشه و انشاءالله خبر داده میشه ولی تا به امروز خبری مبنی بر این مسئله چه مثبت چه منفی برای من نیومده و بنده کماکان خواستار مدیریت دوباره ی این تالارم.اگه براتون مقدوره نتیجه ی حاصله رو به منم اطلاع بدید

باتشکر
نقل قول:
نوشته اصلی توسط javad khan نمایش پست ها
با سلام
وسایل نقلیه هم مدیریت داره یا باید قسمت عمومی باشه،،
باتشکر
نقل قول:
نوشته اصلی توسط m@ryam نمایش پست ها
درخواست مدیریت تالار روانشناسی
نوشته اصلی توسط lil.wein نمایش پست ها
اگر کسی ما دو ننممیزنه

مدیر تالار سینما
نقل قول:
نوشته اصلی توسط patrin نمایش پست ها
  1. [نمایش لینک، فقط برای اعضای سایت امکان پذیر است. ] «نیازمند مدیر»!!!
  2. [نمایش لینک، فقط برای اعضای سایت امکان پذیر است. ]
  3. [نمایش لینک، فقط برای اعضای سایت امکان پذیر است. ]
درخواست میدم برای این![نمایش لینک، فقط برای اعضای سایت امکان پذیر است. ]
نقل قول:
نوشته اصلی توسط *y@lda* نمایش پست ها
سلام ..

اگه انجمن مشاعره میتونه مدیر داشته باشه من درخواست میدم ...
نقل قول:
نوشته اصلی توسط sogand نمایش پست ها
سلام
جناب ادمین
میشه منم مدیر بشم
رئیس بشم
پلیس بشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول:
نوشته اصلی توسط z@hra_f نمایش پست ها
سلام .اگه موافقت شه میخوام . مدیر بخش کتابخانه نبض فردا بشم.
نقل قول:
نوشته اصلی توسط dajes نمایش پست ها
سلاممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم

بنده از همینجا اعلام کاندیداتوری برای مدیریت تالار نظامی را تقاضا میدارم حالا مدیر نشد اول همکار تالار بکنین اگه موافقت شد مدیر شم......
سابقه ی کار؟؟؟؟؟اونم دارم نیگاه

سابقه درگیری خیابونی هم دارم نیگاه.....

خدا بده برکت من بیام؟؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول:
نوشته اصلی توسط katrin13 نمایش پست ها
سلام...خسته نباشین

من برای تالار روانشناسی اعلام امادگی میکنم
نقل قول:
نوشته اصلی توسط marcopolo نمایش پست ها
سلام
میخواستم مدیر بخش تلفن همراه بشم،

فقط سوال;
چند تا تاپیک باید بزنم تا بتونم مدیر بشم؟
و اینکه تا کی نتیجه میگیرین که من ایا مدیر خوبی میتونم بشم یا نه؟

دوستان عزیزی که درخواست مدیریت دادن
لطفا اگر همچنان قصد مدیریت دارید تالاری که مدیر نداره را مشخص کنید و بگید تا انشا الله تا آخر هفته آینده تکلیف درخواست مدیریت همه مشخص بشه
عذر خواهی ما را به خاطر دیرکردمون پذیرا باشید
سپاس فراوان

OURANUS آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این10کاربر از OURANUS بخاطر پست مفیدشان تشکر کرده اند
Sponsored Links
قدیمی 07-18-2014   #632
tina74
عضو ویژه

tina74 آواتار ها

تشکرهای ایشان: 6,564
5,619بار در2,340پست از ایشان تشكر شده است

صندوق مدال ها

tina74 به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ouranus نمایش پست ها
لطفا اگر همچنان قصد مدیریت دارید تالاری که مدیر نداره را مشخص کنید و بگید تا انشا الله تا آخر هفته آینده تکلیف درخواست مدیریت همه مشخص بشه
سپاس فراوان
سلام وخسته نباشید
درخواست مدیریت تالار روانشناسی روداشتم وفعالیتمو خیلی وقت پیش شروع کردم ممنون
قدیمی 07-18-2014   #633
hp722
مدیر تالار فیلم و سینما

تشکرهای ایشان: 470
1,707بار در794پست از ایشان تشكر شده است
hp722 به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
سپاس فراوان
شبتون بخیر.طاعات قبول.کماکان خواستار مدیریت تالار نرم افزار هستم
hp722 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این8کاربر از hp722 بخاطر پست مفیدشان تشکر کرده اند
قدیمی 07-20-2014   #634
OURANUS
سرپرست تالار

OURANUS آواتار ها

صندوق مدال ها

نقل قول:
شبتون بخیر.طاعات قبول.کماکان خواستار مدیریت تالار نرم افزار هستم
از اونجایی که تالار نرم افزار مدیر داره
آیا تالار دیگه ای هست که بخوایید در درخواست مدیریت آن را داشته باشید ؟

این5کاربر از OURANUS بخاطر پست مفیدشان تشکر کرده اند
قدیمی 07-20-2014   #635
hp722
مدیر تالار فیلم و سینما

نقل قول:
از اونجایی که تالار نرم افزار مدیر داره
آیا تالار دیگه ای هست که بخوایید در درخواست مدیریت آن را داشته باشید ؟
ظهرتون بخیر.والا چون قبلا مدیر اون تالار بودم شدیدا اشراف به نرم افزار و اون تالار دارم ولی اگر اون تالار دارای مدیر هست در زمینه فیلم و سینما هم سررشته دارم و مترجم فیلم هستم و فکر میکنم بتونم بخوبی مدیریت اون تالار رو به عهده بگیرم.البته اگر اون تالار مدیر نداشته باشه که فکر میکنم نداره.فکر کنم مدیریت تالار نرم افزار به عهده ی سمیرا خانم هست.یوقت حمل بر بی ادبی نباشه سمیرا خانم بنده از مدیریت شما در اون تالار بی اطلاع بودم وگرنه جسارت نمیکردم
این5کاربر از hp722 بخاطر پست مفیدشان تشکر کرده اند
قدیمی 07-20-2014   #636
OURANUS
سرپرست تالار

OURANUS آواتار ها

صندوق مدال ها

نقل قول:
ظهرتون بخیر.والا چون قبلا مدیر اون تالار بودم شدیدا اشراف به نرم افزار و اون تالار دارم ولی اگر اون تالار دارای مدیر هست در زمینه فیلم و سینما هم سررشته دارم و مترجم فیلم هستم و فکر میکنم بتونم بخوبی مدیریت اون تالار رو به عهده بگیرم.البته اگر اون تالار مدیر نداشته باشه که فکر میکنم نداره.فکر کنم مدیریت تالار نرم افزار به عهده ی سمیرا خانم هست.یوقت حمل بر بی ادبی نباشه سمیرا خانم بنده از مدیریت شما در اون تالار بی اطلاع بودم وگرنه جسارت نمیکردم
ظهر شما هم بخیر باشه
ممنونم
نه اون تالار مدیر نداره فعلا
به به به به
پس چرا این قدر کم کاری پسر؟؟؟؟؟

قدیمی 07-20-2014   #637
hp722
مدیر تالار فیلم و سینما

نقل قول:
ظهر شما هم بخیر باشه
ممنونم
نه اون تالار مدیر نداره فعلا
به به به به
پس چرا این قدر کم کاری پسر؟؟؟؟؟
مترجم سایت دیگه ای هستم.والا ما کارامون رو خیلی وقت پیش کردیم.از 2010 که اومدم و مدیر شدم و اونجا شدیدا فعال بودم و بعد بدلیل برخی مشکلات عدیده انصراف دادم بعد 1سال و اخیرا باز میام.چرا توی تالار نرم افزار فعالیت داشتم که البته اونجام مدیر داره.اسم شریف رو هم نمیدونم.محسن میدونه ما دیگه پیر اینجاییم خودمون رو ثابت کردیم.انشاءالله در قسمت مربوطه عهده دار پست مدیریت بشم طرح های مختلفی رو به مرحله ی اجرا میذارم.حتی قبل از اینکه مترجم گروه دیگه ای بشم درخواست دادم برای نبض گروه ترجمه زیرنویس تشکیل بشه که متاسفانه ادامه پیدا نکرد.رزومه ی سنگینی داریم اورانوس عزیز.باز تصمیم نهایی با شما و گروه مدیریت و در راس محسنه
این5کاربر از hp722 بخاطر پست مفیدشان تشکر کرده اند
قدیمی 07-23-2014   #638
eem
عضو فعال

eem آواتار ها

تشکرهای ایشان: 802
1,180بار در710پست از ایشان تشكر شده است

نقل قول:
سپاس فراوان
منم درخواست مدیریت تالار ادبیات یا هر قسمتی ک مربوط بهش میشه رو دارم ... تو قسمت انواع مشاعره ها از اوایل عضویت فعالیتمو شرو کردم ..

زندگی خالی نیست،

مهربانی هست، سیب هست، ایمان هست...
eem آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این2کاربر از eem بخاطر پست مفیدشان تشکر کرده اند
قدیمی 07-23-2014   #639
OURANUS
سرپرست تالار

OURANUS آواتار ها

صندوق مدال ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط eem نمایش پست ها
منم درخواست مدیریت تالار ادبیات یا هر قسمتی ک مربوط بهش میشه رو دارم ... تو قسمت انواع مشاعره ها از اوایل عضویت فعالیتمو شرو کردم ..
تالار ادبیات الان مدیر داره
هم ونوس عزیز و هم یاسی عزیز
شما اگه تالار دیگه ای مد نظرتون هست لطفا اعلام کنید

قدیمی 07-23-2014   #640
eem
عضو فعال

eem آواتار ها

تشکرهای ایشان: 802
1,180بار در710پست از ایشان تشكر شده است

نقل قول:
تالار ادبیات الان مدیر داره
هم ونوس عزیز و هم یاسی عزیز
شما اگه تالار دیگه ای مد نظرتون هست لطفا اعلام کنید
تالار تفریحگاه یا مهندسی هم و یا زیر مجموعه ی اینا رو هم اگه امکانش هست من هستم...

زندگی خالی نیست،

مهربانی هست، سیب هست، ایمان هست...
eem آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این4کاربر از eem بخاطر پست مفیدشان تشکر کرده اند
پاسخ

برچسب ها
), *, 1, 10, 12, 125, 15, 17, 2, 22, 227, 23, 24, 244, 25, 26, 28, 29, 3, 35, 36, 37, 38, 4, 40, 41, 42, 43, 45, 460, 47, 48, 483, 5, 50, 500, 55, 57, 6, 60, 62, 7, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 79, 8, 82, 89, 9, 90, 98, ;, a, admin, af, b, c, com, d, e, game, gif, gmail, h, h.a, hacker, id, morgh, nabzefarda, net, os, pat, sara, show, فقط, فک, فکر, فکرش, فرد, فردا, فعالیت, قول, قوی, قوانین, قانون, قبل, قبلی, قبول, قسمت, قصد, كل, كنيد, كه, كاري, كاربران, لیست, لطف, لطفا, مفید, من, منم, منابع, مند, مهمتر, موقع, موافقت, مورد, مورد علاقه, می, میتونم, میخوام, میخام, میزان, میشه, مکانیک, ما, متمرکز, مثل, مثبت, مجموعه, محمدرضا, مدير, مديريت, مدیر, مدیر ارشد, مدیریت, مدیریت در تالار, مدیریتی, مدیران, مدیران ارشد, مرحله, مسئله, مشاهده, مشخص, مطلب, مطرح, معطوف, نمی, چندین, چه, چيه, چی, چیه, چیه؟, چیکار, نیاز, نیازمندی, نیازمندی های مدیریت, چیزی, چک, نکنید, نگه, نام, نباشم, نباشد, نبض, نبض فردا, نداره, نداریم, ندارد, نرم, چرا, نشان, نشد, چطوری, نظر, نظرتون, هفته, هم, همچنین, همه, همین, همکار, همکاری, هنوز, هنرهای, هک, ها, هاي, های, هاتون, هارو, هر, هرچی, هست, هستم, هستیم, و, وقت, وقتی, ولی, واقعا, واگذار, وارد, واسه, وجود, ورزشی, وسعت, وظیفه, يكم, يه, یه, یک, یکی, یا, یعنی, کل, کم, کمک, کمتر, کن, کنم, کنه, کنیم, کنید, که, کامل, کاملا, کاندید, کاندیدا, کاندیداتوری, کاری, کاربر, کاربری, کاربران, کدوم, کدام, کرد, کردن, کردین, کردید, کس, کسی, گفت, گفته, گفتگو, گفتگوی, گیم, گیج, گیر, گیری, گذاشتن, گذشت, گرفته, گروه, پلیس, پيدا, پیشنهاد, پیشنهادی, پاک, پزشکی, پزشکی و بهداشت, پس, پست, پستی, پشتیبانی, voroojak, yas, ], _, ،, ؟, آقایون, آمادگی, آگاه, آزمایشی, آزاد, افزار, ال, الان, البته, ام, امنیت, اموزش, امیدوار, امکان, اما, انتقادات, انتخاب, انتظار, انجمن, انجام, اول, اون, اونایی, اوضاع, اي, اين, ایمان, این, اینکه, اینا, اینجا, ایجاد, اگه, اگر, ابتدا, اجازه, احداث, اخبار, ادبیات, ارتقاء, ارسال, ارشد, از, از اول, ازاد, اسم, اسپم, استفاده, استخدام, اشکالی, اصرار, اعلام, بچه, بند, بنر, به, بهم, بهتون, بهتر, بهداشت, بهش, بوی, بود, بودم, بودن, بيشتر, بین, بیچاره, بیشتر, با, بالایی, باور, باید, بابا, بازي, باشم, باشند, باشه, باشيد, باشیم, باشید, ببینیم, بحث, بخش, بد, بدونید, بدست, بر, برو, برکناری, برا, برای, براتون, بررسی, بزودی, بس, بعد, تفریحگاه, تمام, تمرکز, ته, تهی, تو, تونم, توجه, توسط, توش, توضیح, تیم, تا, تالار, تالارها, تاپیک, تجربه, تر, تشکر, تصمیم, تعداد, تعریف, ثابت, جمع, جناب, جنبه, جهت, جور, جا, جای, جایی, جدی, جدا, حفاظت, حمایت, حال, حالا, حتما, حس, حسی, خلاف, خلاصه, خوام, خواهم, خواهد, خواستار, خوب, خود, خودم, خودمو, خودت, خودتون, خودرو, خودش, خوش, خيلي, خیلی, خیر, خارجه, خارجی, خبره, خدا, خداوند, خصوصی, دلم, دو, دوست, دوستان, ديگه, دینی, دیگه, دیدم, دیدن, دانش, دادم, دادند, داده, دار, دارم, دارن, داره, داريم, دارید, دارید،, داشت, داشته, در, دریا, درخواست, درخواست مدیریت, درد, دست, رو, روی, روانشناسي, روانشناسی, روز, روزی, را, راه, رایانت, راحتی, رسید, رسیدگی, زمین, زمانی, زودتر, زير, زیاد, زیر, زبان, زدن, سلام, سمت, سایت, سابق, ساعت, سخت, سر, سطح, شما, شه, شوم, شوخی, شود, شورش, شاید, شد, شدم, شدن, شده, شروع, شرایط, شعر, صورت, طرف, علم, علم و دانش, علی, علاقه, عکس, عادی, عجب, عزیز, عزیزی, عضو, غم

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

(View-All تعداد کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند : 323
!WARNING!, * Zeus *, *****H@M!D*****H@M!D*****, **gol yas**, *Keyvan*, *LOVELY_BEAUTY*, *samira*, *y@lda*, +30na, .:f@rid:., .:SAYED:., .AmirHossein., .PARNAZ., 100af, 1391, 13rooz, @Eblis, @mohsen@, abj, Admin, adriana13, AИITA, Afof, AGHA FARIBORZ, AghaFariborz, Ali, ali67, ali_P, alone..girl, Al_Günəş, AMETISGOON, Ami9, AMIR HOSEIN SH, AmirHP, amprator, anana, ANCIENT, angelic, Antirium, arefeh joon, AREZOO*, armin_2afm, Asal729, ASHIL, Atash, Ayl@r, azizame bebakhshid, ™Sp|R|T, ♥I&U♥, baaran, bache kord, Bad Boy2, badbakht, BAHARAK1970, baran2, baranjoon, bArOnI, behsa97, Biker Boy, Bita2, bitaa, Blue Rose, BOOOGH, C bar, C.Morgh, C.RONALDO.7, Close, cm punk, Commando, crazy alone, d@rya, dajes, danger2, dokhtare barfi, dxc, 𝒮𝒜𝑅𝒜𝐻, eem, ELH@M, ELiiii, Elizabet, Erika, eror, eshqam, estela, Ex!R, F.B.I, f.m, f.s, Fanoos 941, farah, fardin75, Farshad TL, Faryaad, Faryas, felfel, feranak, Fertax, Freedom, gandom, ggi, Gh@sedak, ghadah, gol yas, h o d a, h.a, h2o2, H4maN, H@CK3R $2H, H@mid, haji, hamyari, Hanieh, happy girl, Harry Potter, hastiiii72, heessam2000, helboy_ali7, hesam tnhay tnha, HICH hich, hp722, icon, iman.1368, iman_tara_125, inana, isaac, is_me, Αzαd, ιllι ғ α я п α z ιllι, janata, javad khan, joojem, just only, K.L, KAKA, Katrin, katrin13, Kiarash, kordavar, KOROSH BOZORG, laila556, LaNTeRn, LeO, lil.wein, lok khosh shans, LORD ArThAs, love-A, love-me, m a h m o u d, M-T, m.kwolf, m.n, m@ryam, Mah Khorshid, Mahdi71, mahnazed, malawane Zebel, Marcopolo, MaRyAm Is DeAd, Maryam1377, mashqedel, masoumeh., masoumeh_3015, maxi7, mehrdad.a, Meisam., melisa78, metanom, meysam.d, mig mig, Mino, Mirgholami, mitra*, moein_mz, mohamad69, mohammad h, mohammad92, Mohsen 68, mohsen b, mohtasham, mostafa_1368, Mot@h@rehh, Mr AliReza, mum, n.one, nabz, nane pari, NARSIS*, nasim-1374, nasim_1374, nastaran123, NAZANIN77, Negar69, niloofarnaz, niloufar 27, NILOUFAR313, nirvana, niyayesh, nobody, Notrika, old_y@s, organoon, OURANUS, P@nisa, P@RIA, PaNjAreH, Pariya, parvaneh92, PATRIN, pejareh, pink panther, poone, poriya, pranses, qahremane perese sine, Radesh_5, rafat, Rahgozar, ramin21, RapSun, rastakhiz, Rayan, RaZoR*, REZA JOON, reza.shams54, rezarezai, roksana902, romina, RoobinaA, S1390, s@eed, S@m!ra, s@mira, SaeeD ToHi, saeed Z, saeedeh, Saeed_258, saeed_naz, saeide, Safir, SaGhi, Sahar, sahar1996, SaHeL, saleh_jafarzadeh, Sam, samira42, samroz, sara, sara13, sara69, sarnaz, sasan34, sasy, SATAN, sej, selia, sepehr2fm, servin, Set@re, shadiiiii, shaghayegh76, shahin_&_FeReshte, SheYda, shokufe, silver girl, Sina haadi, SKYFALL, sofijun, sogand, sogoli, soheil star, sohr@b, sokoot_shab, somic, Son Aryan, soniya, Soror, SOSHA, sweetest, TAK BOY, tak dokhtar, tak pesar, Tak Self, tanhaytanha, tarkan, Tina73, tina74, tinaa, titans, tnhay tnha, Tohid, trOneT, turk kizi, UnForGiv3n, V4I-I!D, Vanoshe, varesh1064, VenooS, venus65, venusian, Violet, webspider, wolfs.city, y@lda, yalqiz, YARAN, YAS, YAS 021, yasi joon, Yasin, yasna, z@hra124, z@hra_f, Zahra*, zahra12, zahra63, Zaytoon, zeinab, zelzeleh, zomorrod, _mohamad, ~ sOuDi ‍~, ~ֆαƦα~
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش