تالار گفتمان نبض فردا  

بازگشت   تالار گفتمان نبض فردا > فرهنگ، هنر و اندیشه > تالار عکس

اطلاع رسانی

ارسال موضوع جدید  پاسخ
 
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-07-2011   #1
tak dokhtar
عضو تالار
 

تاریخ عضویت: Apr 2011
محل سکونت: خونمون
نوشته ها: 2,167
تشکرهای ایشان: 181
753بار در416پست از ایشان تشكر شده است
پیش فرض نمایش دختر و زن جلوه فروش در خیابان های تهران !!! + عکس

نمایش دختر و زن جلوه فروش در خیابان های تهران !!! + عکس
تفاوت جلوه فروشان با خود فروشان این است که جلوه فروشان عملا خواسته یا ناخواسته به تحریک شهوات شیطانی می پردازند بدون اینکه شهوت برانگیخته را ارضاءنمایند، در حالی که خودفروشان به ارضاء مشتریان خود روی می آورند. در حقیت می توان جلوه فروشان را بازار یابانی برای خودفروشان محسوب نمود.
تفاوت جلوه فروشان با خود فروشان این است که جلوه فروشان عملا خواسته یا ناخواسته به تحریک شهوات شیطانی می پردازند بدون اینکه شهوت برانگیخته را ارضاءنمایند، در حالی که خودفروشان به ارضاء مشتریان خود روی می آورند. در حقیت می توان جلوه فروشان را بازار یابانی برای خودفروشان محسوب نمود. [align=JUSTIFY]
تا کنون در ارتباط با جذابیت جنسی چندین تحقیق علمی در غرب انجام شده است. موضوع آزمایش این بوده كه "غدد جنسی مرد و زن چگونه تحریک می شوند و به عبارتی مرد و زن گونه تحت تاثیر جنس مقابل قرار می گیرد". آزمایش كنندگان دستگاه هایی را به قلب، مغز و قسمت های مختلف بدن افراد متصل كردند و پس از انجام آزمایشات مختلف دریافتند كه تأثیر پذیری جنسی در مردان از طریق نگاه (چشم) بسیار بیشتر از تاثیر پذیری زنان از طریق نگاه است که آن را لذت بصری می نامند. البته این موضوع را باید از نعمت های خداوند و در دایره ی تدابیر و الطاف الهی به شمار آورد كه در صورت استفاده صحیح موجب سالم شدن روابط زناشویی و محیط های اجتماعی می گردد.
رعایت حجاب یعنی پرهیز از بر انگیختن شهوت شیطانی نامحرمان. حجاب یعنی مصونیت از نگاه شهوت آلود و شیطانی دیگران.
از آنجا که شهوت مردان مطابق با مطالعات علمی فوق الذکر از طریق نگاه برانگیخته می شود، زنی که حجاب و عفاف را رعایت نمی کند چه بخواهد و چه نخواهد، موجب تحریک شهوت هزاران مردی که چشمشان به وی افتاده است می شوند و مردی که در طول روز از منزل بیرون می رود، به ازای هر زنی که حجاب را رعایت نکرده و او آنها را می بیند شهوتش تحریک می شود.
قطعا اکثریت غریب به اتفاق زنانی که بدون رعایت حجاب از منزل خارج می شوند قصذ برانگیختن شهوت دیگران را ندارند و آن را دون شان خود می دانند. شاید می خواهند در چشم همسر و یا نامزد خود زیبا جلوه کنند، لیکن متوجه آثار شوم رفتار خود نیستند. در جامعه یافت می شوند مردانی که در مقابل این تحریکات شهوانی تاب مقاومت ندارند و به فساد کشیده شده و به فواحش و یا تجاوز به نوامیس روی می آورند و گاه زنانی قربانی این تجاوزات می شوند که خود در به وجود آوردن آن نقشی نداشته اند.
وقتی جذابیت جنسی به یک ارزش اجتماعی تبدیل شد، زنانی که به دلایل گوناگون توان رقابت در این عرصه را از دست می دهند، ارزش آنان کم محسوب می شود. زنان شوهردار نیز در رقابت با زنان جوان تر و زیباتر احساس ناکامی می کنند. بنابراین عدم رعایت حجاب در اجتماع، یکی از دلایل از دست رفتن شیرینی زندگی خانوادگی و از دلایل افزایش طلاق می باشد.
در جامعه ای که رعایت حجاب و عفاف شود زنان از آرامش و امنیت بیشتری برخوردارند.
زمانی كه بنده این منطق را در جوامع غربی مطرح می كردم که ارزش اجتماعی زن نباید به جذابیتهای فیزیکی آنها بستگی داشته باشد مورد پسند آنان قرار می گرفت.

[align=CENTER]


زنانی که خود را فمینیست (مدافع حقوق و ارزش زنان) معرفی می کنند، خود را آرایش کرده و در روابط اجتماعی به نمایش اندام خود می پردازند، نشان میدهند که چه مقدار برای قضاوت مردان در مورد خود اهمیت قائلند و خود را تا یک عنصر جنسی و یک محرک شیطانی عمومی تنزل می دهند، لذا برخی از شاخه های فمینیستی از آرایش خود و نمایش عمومی اندام خود پرهیز می کنند.
در غرب زنان از ارزش اجتماعی تلقی شدن جذابیت جنسی به شدت رنج می برند و اگر فلسفه حجاب خوب شناسانده شود، زمینه برای جذب آنان به اسلام فراهم می گردد.
در سخنرانی های خود در مجامع غربی، گاهی به حجاب حضرت مریم(س) اشاره می كردم، اینكه در تصاویر نصب شده در كلیساهای غرب و مجسمه هایی كه از ایشان طراحی كرده اند، او را با پوششی كامل - مانند چادری كه مسلمانان استفاده می كنند- نشان می دهند.
اگر در جامعه ای ارزشهای دینی حاكم نباشد، حتی انحصار ازدواج بین زن و مرد را هم از بین می برند. مانند كشورهای هلند،كانادا و امریكا كه انسان را به یاد قوم لوط می اندازد. امروزه در غرب خود فروشی زن و خود فروشی مرد یك شغل محسوب می شود، تنها لازم است بهداشت را رعایت كنند و مالیات كار خود را به دولت بپردازند! تا جایی که از آنها با عنوان خدمات رسانان سکس یاد می کنند و در اقتصاد آن را جزو تولید خدمت محسوب می نمایند. آنها حتی می توانند كاندیدای مجلس و ریاست جمهوری شوند! آنها در خیلی از كمیسیونهای پارلمانی و كمیسیون حقوق بشر حضور فعال دارند.
آخیرا وزیر خارجه آلمان که یک مرد است با مرد دیگری ازدواج کرد و خانم مرکل صدر اعظم آلمان و خانم کلینتون وزیر خارجه آمریکا هم در جشن ازدواج آندو شرکت کرد.
طبق آمارهای ارائه شده، از هر سه زن در ایتالیا به یكی از آنان تجاوز شده و از هر چهار دختر یكی از آنها اولین ارتباط جنسی اش با محارم خود بوده است. در انگلستان هر مردی که سه فرزند دارد یکی از آنها فرزند خود او نیست و از آن اطلاع ندارد. این موارد به علت عدم حاكم شدن قوانین و ارزشهای دینی در جامعه است.
آینده چنین جوامعی آزادی زنا با محارم است هر جند کم و بیش در این جوامع زمینه بروز آن مشاهده می شود.
اگر ما بتوانیم اسلام و حجاب را آنگونه كه هست تشریح كنیم خیلی از ذهنیت ها در جهان تغییر می كند. وقتی برای زنان، نگاه اسلام به زن و حجاب مطرح گردد، بسیاری از آنان به این دین آسمانی گرایش می یابند. به علت وجود این واقعیت هاست كه غرب برای جلوگیری از نفوذ اسلام در بین جوامع خود به تحریف در باره عقائد اسلام روی آورده است. اگر اصل اسلام موجب گریز این جوامع از اسلام می شد نیازی به تحریف نمی دیدند.
غربی كه همه نوع فساد و فحشا در آن آزاد است نمی تواند رعایت حجاب توسط زنان و دختران مسلمان را را تحمل كند و تا آنجا پیش می رود كه دختران نوجوان را به دلیل رعایت حجاب از تحصیل محروم می كنند.
توصیه به خانمهایی که عامدا اندام خود را در جامعه به نمایش می گذارند این است که احساس کمبود شخصیتی خود را با افزایش علم و عمل صالح جبران کنند که ارزشی ماندگار خواهد بود، نه با نمایش اندام که بر فرض کسب احساس کاذب، امری گذرا است و آسیب های اجتماعی بسیاری را به دنبال دارد.
در جامعه ایران از عبارت بدحجابی به نحو صحیحی استفاده نمی شود.
بد حجاب در حقیقت باید به کسی گفته شود که اندام خود را آنطور که شایسته است نمی پوشاند. مثلا حساسیتی به پیدا شدن موی خود ندارند هر چند قصد نمایش و خودنمایی و تحریک دیگران را نداشته باشد.
زنانی که خود را آرایش می نمایند و زیباتر از آنچه هستند به نمایش می گذارند شایسته عبارت دیگری هستند. شاید عبارتی مشابه "جلوه فروشان" برای آنها مناسب تر باشد.
تفاوت جلوه فروشان با خود فروشان این است که جلوه فروشان عملا خواسته یا ناخواسته به تحریک شهوات شیطانی می پردازند بدون اینکه شهوت برانگیخته را ارضاءنمایند، در حالی که خودفروشان به ارضاء مشتریان خود روی می آورند. در حقیت می توان جلوه فروشان را بازار یابانی برای خودفروشان محسوب نمود.
در اینجا ذکر این نکته ضروری است که زیایی اگر وارد عرصه تحریک جنسی در روابط اجتماعی نشود مذموم نیست. بطور مثال برخی ها چادرهای گلدار را بر می گزینند یا در محافل زنانه به آرایش خود می پردازند. چون در بین زنان جذابیت جنسی و تحریک پذیری به صورت طیعی وجود ندارد، لذا منعی برای آن گذاشته نشده است. بنابراین آنچه در اسلام منع شده است با هدف جلوگیری از تحریک شهوات جنسی در روابط اجتماعی و نامشروع است.
tak dokhtar آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
یک کاربر از پست مفیدtak dokhtarتشکر کرده است:
Sponsored Links
پاسخ

برچسب ها
!, !!, +, 1, 12, 128, 13, 138, 1389, 15, 16, 18, 2, 28, 29, 3, 32, 38, 5, 6, 69, 7, 8, 89, 9, 93, 98, b, ce, com, files, fun, h, persia, فلسفه, فوق, فیزیکی, فروش, فروشی, فراهم, فرزند, فرض, فساد, فعال, قوانین, قرار, قربانی, قسمت, قصد, قضاوت, كنندگان, كنیم, كند, كه, كامل, كار, كردند, كرده, لازم, لذت, مقاومت, مقابل, مقدار, مناسب, منزل, منطق, موی, موارد, موجب, مورد, موضوع, می, ماندگار, متصل, مثال, مجلس, مجسمه, محیط, محافل, محروم, محرک, مختلف, مدافع, مریم, مرد, مردی, مردان, مردانی, مسلمانان, مشاهده, مشابه, مشتریان, مطرح, معرفی, مغز, نفوذ, نمی, نمایش, چندین, چه, چهار, چون, نوامیس, نوجوان, نوع, نیستند, نکته, نکرده, چگونه, نگاه, نامزد, نامشروع, ناخواسته, چادری, نباید, نباشد،, ندارند, ندارد, ندارد،, نداشته, چشم, نشود, نشان, نشده, نصب, همه, همسر, های, هایی, هزاران, هست, هستند, و, واقعیت, وجود, وزیر, یكی, یکی, یاد, یعنی, کلینتون, کم, کمبود, کنون, کند, که, کاذب،, کسی, کسب, گفته, گوناگون, گیرد, گرفت, گریز, گرایش, پیدا, پیش, پذیری, پس, ], _, آلمان, آمریکا, آن, آنچه, آنها, آنان, آنجا, آورد, آوردن, آورده, آثار, آرامش, آرایش, آزمایش, آزادی, آسمانی, آسیب, افراد, افزایش, اقتصاد, الهی, البته, امنیت, انگلستان, انجام, اند, اند،, اندام, انسان, اهمیت, اولین, این, اینکه, اینجا, ایتالیا, ایران, ایشان, اکثریت, اگر, اتفاق, اجتماعی, احساس, ارائه, ارتباط, ارزش, ازدواج, اسلام, است, استفاده, اشاره, اصل, اطلاع, اعظم, به, بهداشت, بوده, بیرون, بیشتر, بیشتری, باید, باره, بازار, باشد, بخواهد, بدن, بدون, برند, بروز, برانگیخته, برای, برخی, بسیار, بسیاری, بشر, بطور, تفاوت, تلقی, تنها, تهران, تولید, توان, توانند, تواند, توسط, تأثیر, تا, تاب, تاثیر, تبدیل, تجاوز, تحقیق, تحت, تحریف, تحصیل, تشریح, تصاویر, تغییر, جلوگیری, جمهوری, جنسی, جهان, جوان, جامعه, جایی, جبران, جذابیت, جذب, جشن, حقوق, حقوق بشر, حقیقت, حاكم, حتی, حجاب, حضور, حضرت, خواهند, خوب, خود, خیلی, خیابان, خانم, خانوادگی, خارج, خارجه, خدمات, خدمت, خداوند, دلیل, دلایل, دنبال, دولت, دینی, دیگری, دیگران, دیدند, دانند, دارد, دختر, دختران, در, دستگاه, ذهنیت, رفتن, رفتار, رقابت, رنج, روی, روابط, روز, زمینه, زن, زنی, زنان, زنانه, زنانی, زنان،, زناشویی, زندگی, زیبا, زیباتر, سه, سالم, سخنرانی, شمار, شهوت, شوم, شوند, شیرینی, شیطانی, شاید, شایسته, شاخه, شخصیتی, شدن, شده, شد،, شدت, شرکت, شغل, صورت, صحیح, صدر, ضروری, طلاق, طول, طبق, طریق, طراحی, عفاف, علمی, علت, عمومی, عنوان, عکس, عدم, عرصه, غریب, غرب, غربی


کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 

(View-All تعداد کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند : 5
.:SAYED:., NARSIS*, saeed_naz, sogand, tak dokhtar
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است

انتخاب سریع یک انجمن


اکنون ساعت 09:28 برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.


Powered by vBulletin Version 3.8.9
.Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd

Free Persian Language By Persian Forum Ver 3.0
« ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد »
مسئولیت متون درج شده در این پایگاه اینترنتی، بر عهده ی نویسنده ی آن می باشد.