تالار گفتمان نبض فردا  

بازگشت   تالار گفتمان نبض فردا > موضوعات عمومی > گفتگوی آزاد > مطالب جالب و خواندنی

اطلاع رسانی

ارسال موضوع جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-30-2010   #1
™Sp|R|T
عضو رسمی

™Sp|R|T آواتار ها

محل سکونت: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
تشکرهای ایشان: 62
103بار در53پست از ایشان تشكر شده است
™Sp|R|T به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض مقاله در مورد emo (اموها)

[نمایش لینک، فقط برای اعضای سایت امکان پذیر است. ]

EMO مخفف کلمه Emotional هست که به دختر پسرای احساستی میگن
قالبا آدمایی که یه جوری از این زندگی کردن خسته شدن هستند و تنهان احساس میکنن همه تنهاشون گذاشتن حتی خانواده و دوست
جالب این هست که EMO ها برای زندگی کردنشون مبارزه میکنن
از قانون های جامعه پیروی نمیکنن..قانونای خاص خودشون رو دارن
بین خودشون با زبون خاصی حرف میزنن که بیشتر به صورت کشیدن شکل هست
تا اونجایی که میتونن میرن جایی که کسی نتونه ببینتشون حتی تتو هاشون هم جاهایی از بدنشونه که پیذا نیست
بیشتر لباس های مارک دار میپوشن
فرقی نداره که طر[نمایش لینک، فقط برای اعضای سایت امکان پذیر است. ] پسر باشه یا دختره قالبا EMO ها همجنسگرا هستند و bisexuel
EMO پسر 99% فکر میکنن که عاشقن ولی این فقط یه حسه اونا واقعا عاشق نیسن
دختر 99% فکر میکنن که عاشقن ولی این فقط یه حسه اونا واقعا عاشق نیسن
دختر 99% قدشون بین ۱۵۰-۱۶۹ و وزن 60-50 هست
رنگ اصلی استفاده میکنن قرمز-سیاه-بنفش
بعضی ها مواد استفاده میکنن حتی مصرف بیشتر مواد رو افتخار هم حساب میکنن این قانون مال [نمایش لینک، فقط برای اعضای سایت امکان پذیر است. ] نبوده بهش اضافه شده
اصولا دوست دارن خودکشی کنن و هر لحظه واسه خودکشی آمادن منظور این نیست که هر کی EMO هست باید خود کشی کنه
آدم های آرومین و آهنگ هایی که گوش میدن سبک راک هستش
در واقع نام یک نوع موسیقیه که طرفداران زیادی داره
تعريف ايمو

ايمو چيست؟ خوب بيشتر مردم براى آن سبك پانك را در نظر ميگيرند كه با احساس است كه آنچه را كه ما را از تماس طبقهبندي ميشود يك شيوه جديد افزايش احساسات دروني خود است بيشتر درباره ايمو بدانيد

بيشتر نزديك به سبك پانك و موزيك [نمایش لینک، فقط برای اعضای سایت امکان پذیر است. ] هست و ايمو در حال حاضر بشيتر به طرف احساسات هست به جاى ايجاد خشم متعصب كردن از بيان يك نفس، ايمو(كوتاه براى احساساتى) يك اغوا كردن جديد htitnewt قرن است و براي بيان كردن خودتان به عهده گرفته است. از موسيقى با احساس قوى و احساس، برخلاف موزيك راك يا اين از بيشتر يك راه انتخاب است كه احساستان را به حال خود گذاشته ايمو نه فقط يك طبقهبندى است بلكه يك نوع موسيقى هست كه بيان كردن با پوشش به عهده گرفتهشده است. آنها شلوارها يه تنگتر را در برميدارد به رنگ سياه و موى با رنگ سياه (پركلاغي)كه با آن پوشاندن صورت را موى جلو بلندتر با سيخ سيخي در پشت همچنين بيشتر ايموي براى نگاه احساساتى لباس بپوشد. همچنين ايمو معروف پسرهاى ايموى داغ (فكر كنم شهوت منظورش باشه) است و دخترهاى ايمو همه ديگر را ميبوسند (همجنسگرايي) كه در همه عكسها و بر روى موزيك ويديو ها ايمو ها داغ دختر به دختر و پسر و پسر به داغ تبديل شده است و بيشتر و بيشتر پرماجرا است نتيجه گيري:

اين كار با معني در ايمو ها راحت [نمایش لینک، فقط برای اعضای سایت امکان پذیر است. ] و به راه خود ادامه ميدهند در يك مسير مستقيم دستكار در احساس هست بدون كلمات را دارد، فقط احساس .

برخي گفتن كه موسيقى نيست ولي يك نوع موسيقى است. كه از بيشتر يك [نمایش لینک، فقط برای اعضای سایت امکان پذیر است. ] است و يك راه براي بان احساس بنابراين احساساتى. فقط اخيراً مردم در نظر ميگرفتهاند ايمو يك سبك هست يا موسيقى. كه مرد دريك شنبه كه بيشتر مردم در باند ها رو در نظر ميگيرد

متعجب همه چرا از[نمایش لینک، فقط برای اعضای سایت امکان پذیر است. ] تنفر دارند؟ نه همه ايموها دوست دارند علاقه دارند به گريه كردن يا با خيلى ايمو از خانوادهها شوخى مىكنند بيايند موضوعات جدى را داشته باشدآيا اين مسائل پول و يا آنچه را به شما آمده اند

ايمو چه قصد دارد براي شما؟ براى ما معنى آنرا بفرستيد به شما و ما به توصيفتان اضافه خواهد كرد .

ناظرها صدا

بله ايمو خلاصه احساساتى است. اما، در ايمو بيشتر است مدل مو است كه در ادامه به اون ميرسيم ايمو يك ذهنيت است. بيشتر مردم، خودشان رو درست ميكنند كه يك ايمو به نظر برسد. در موقع ، آنها مجبور هستند اميدوار باشند ايمو زياد هست (منظورش همون تقليد هست) آنهاي كه ايمو هستند گوت را خيلى /دوست دارد. گوت تاريكتر است. ايمو به فريب بيشتر احساساتي تر هست است. بله، مقدارى ايمو ها خودشان را ميبرند اما بيشتر از آن است. منظورش همون خد زني يا رگ زني هست ايمو يكى از سختترين چيزها است، كه توضيح ميدهد. مردم از ايمو ها تنفر دارند، c/bآنها مارا متمايل به خود كوشي ميدانند، و كساني كه گريه ميكنند در هفته در واقع اين نيست. چه ايمويى است بله، متمايل به خودكشى كردن بعضى وقتها. اما، مرا براى بودن ايمو قضاوت نكنيد. نيست اين چيزي را كه من انتخاب كردم. آن چيزي كه من هستم.

ديگري مي گويد ...

من فكر مي كنم ايمو فقط يك برچسب ، اما تعريف من از آن واقعي خواهد شد . قبلاً شخصاً، من ميبرم اما من توقف ميكنم. آنرا به از من بگيريد سخت است كه توقف ميكند! من هستم اما من ترسي از ان ندارم مردم نبايد قضاوت بكنند ما براى ما براي اين كه چه كار مي كنيم ايمو يك نوع موسيقى است و يك ذهنيت. اگر شما ايمو هستيد، از آن نترسيد شما فقط چه كسى هستيد! كاملاً طبيعى آن اگرچه كه يك طرف حساس من بعضى وقتهاى قشنگ هستند. من حقيقتاً حساس هستم 90% از زمان من علاقمند هستم باشم من كسى كهام كه با اين وجود من تهديدشده را tola مگيم. من توجه نميكنم. خوب به نظر من، ايمو هستم نميدونم چطور مردم زياد حساس را شرح ميدهند. من تنها شعر را مينويسم و من در مدرسه ميانى هستم. من سرافكنده نيستم بگويم من دخترها را بگويم /دوست دارم، از وقتى كه من 9 ساله بودم، من دارم به دخترها علاقه من نميتوانم كمك بكنم من احساس ميكنم! اما در طي تابستان ، من كمي تغيير ميكنم من نيستم به عنوان حساس اما من هنوز هستم من به مردم اجازه نميدهم مرا پايين بگذارند ايمو تقريباً و بيان كردن حساس است شما چطور درباره يك چيزى را احساس ميكنيد. اگر شما افكار متمايل به خودكشى كردن بشويد، با يك كسى صحبت ميكند، به من اعتماد مىكند! براى اشتباه درست نكنيد من انجام دادم. من در وضعيت بهتر با تيغ ها خيلى هستم..
پسرهاى ايمو و ايمو بويز

معمولاً پسران ايموى داغ لبهاى سوراخشده را دارند، قلب مسابقه و احساس گشايش، و اثر خطكش چشم. اين است همه تلاش ميكنند با اين پسر ها در ارتباط باشند پسرهاى ايموى داغ خارج از كنترل در انترنت كار هايه زيادي ميكند (كارهايه خارج از كنترل) عمومي ترين شايسته كه به مثل زمان نگاه ميكند اتفاق ميافتد.

پسرهاى ايمو

زير شما عكسهاى پسران ايمو را ميتوانيد پيدا بكنيد. ما بيش از يك صفحه را داريم عكس بنابراين مطمئن هستيم دائماً رسيدگى ميكنيم براى اينكه ما ادامه خواهيم داد اضافه بكنيم روزافزون مجسم ميكند و اطلاعات (منظورش اينه كه عكس باز هم ميزارند )

™Sp|R|T آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این2کاربر از ™Sp|R|T بخاطر پست مفیدشان تشکر کرده اند
Sponsored Links
پاسخ

برچسب ها
%, 5, 50, 6, 60, 9, 90, b, ce, com, d, emo, h, it, persia, فقط, فكر, فکر, فرقی, فريب, قلب, قانون, قرمز, قرن, قشنگ, قصد, قضاوت, كمك, كنيم, كنترل, كه, كوتاه, كار, كردن, لباس, لحظه, مقاله, موقع, مواد, مورد, موضوعات, ميكنيد, ميكند, ميدهد, میگن, میرن, مال, مارک, مبارزه, مثل, مجبور, مد, مدل, مدرسه, مرا, مردم, مسائل, مسابقه, مستقيم, مصرف, مطمئن, معنى, معني, معروف, نكنيد, نوع, چيزي, چيست؟, نگاه, نام, نبايد, نتيجه, نداره, چرا, نزديك, چشم, چطور, نظر, هفته, همه, همون, هنوز, های, هر, هست, هستم, هستند, هستش, ولي, ولی, واقعي, واقعا, واسه, وجود, وزن, وضعيت, يك, يه, یه, یا, کلمه, کنه, که, کی, کردن, کسی, کشیدن, گفتن, گويد, گوش, گيري, گذاشتن, گرفته, گريه, پول, پوشش, پيدا, پیروی, پسران, پسرای, پشت, آمده, آن, آنچه, آنها, آهنگ, افتخار, افزايش, اموها, انتخاب, انجام, اين, اينكه, ايجاد, این, اگر, اتفاق, اثر, اجازه, احساسات, ادامه, ارتباط, از, استفاده, است،, اشتباه, اصلی, اضافه, اطلاعات, اعتماد, بله, بنفش, به, بهتر, بهش, بودن, بيان, بيشتر, بین, بیشتر, بگيريد, بان, باند, باید, باز, باشم, باشند, باشه, بدون, برچسب, براي, برای, برخي, بعضى, بعضی, تلاش, تماس, تنفر, توقف, توجه, توضيح, تا, تابستان, تبديل, تتو, تعريف, تغيير, جالب, جامعه, جديد, حال, حاضر, حتی, حرف, حساب, خلاصه, خواهد, خوب, خودکشی, خودتان, خودشان, خانواده, خارج, خاص, خاصی, خسته, خشم, دوست, ديگر, ديگري, دادم, دارن, دارند؟, داريم, دارد،, داشته, داغ, دختر, در, درباره, درست, رنگ, رگ, راه, راحت, زمان, زني, زندگی, زياد, زير, زیادی, سياه, سیاه, ساله, سبک, شما, شما؟, شنبه, شهوت, شيوه, شکل, شايسته, شدن, شده, شرح, شعر, صفحه, صورت, صحبت, صدا, طي, عكسها, علاقمند, علاقه, عمومي, عنوان

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

(View-All تعداد کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند : 7
*LOVELY_BEAUTY*, Admin, asma, Fertax, mohtasham, musicbl4st, sahand go
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش